ycipk-3pn9d2

Polana Viana, 26-letnia zawodniczka pobiła złodzieja. Teraz zdradza szczegóły

Polana Viana, brazylijska zawodniczka mieszanych sztuk walki, pobiła mężczyznę, który próbował ukraść jej telefon. Jak się okazuje kobieta doskonale wiedziała, co robi i w pełni świadomie przyznaje, że nie działała pod wpływem impulsu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viana ma na koncie wiele wygranych walk bokserskich
Viana ma na koncie wiele wygranych walk bokserskich (Instagram.com)
ycipk-3pn9d2

Do sytuacji doszło kilka dni temu przy jednej z głośnych ulic w Rio de Janerio. Gdy kobieta czekała na Ubera, podszedł do niej mężczyzna i zażądał oddania telefonu grożąc, że wyciągnie pistolet. Zawodniczka momentalnie powaliła złodzieja na ziemię i trzymała aż do momentu przyjazdu policji. Fotografia pobitego złodzieja szybko obiegła internet i stała się viralem.

Teraz 26-latka zdradziła szczegóły zdarzenia. "Kiedy do mnie podszedł, pomyślałam: jeśli okaże się złodziejem, zrobię to i to. Wiedziałam, jakie będą moje kolejne ruchy - przyznała. - To nie był impuls. Pozostałam w pełni spokojna, ale zrobiłam to tylko dlatego, że wiedziałam, iż on nie ma broni" - powiedziała w rozmowie z CNN. Okazało się, że mężczyzna nie miał przy sobie prawdziwej broni, a jedynie karton przypominający kształtem pistolet.

ycipk-3pn9d2

Jednocześnie Polana podkreśliła, aby nie naśladować jej zachowania: "Nie polecam, by tak jak ja reagować na próbę kradzieży. Jestem wytrenowaną zawodniczką, wiedziałam jak się bronić, miałam wiedzę i zachowałam spokój" - dodała.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3pn9d2

ycipk-3pn9d2
ycipk-3pn9d2