Pomoc domowa w ramach ubezpieczenia? Teraz to możliwe

Pomoc domowa w ramach ubezpieczenia? Teraz to możliwe
Źródło zdjęć: © 123RF

06.12.2018 14:47, aktual.: 10.12.2018 17:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaczęło się. Opady deszczu, śniegu, śliskie ulice i chodniki. Chwila nieuwagi i nietrudno o złamanie nogi lub ręki, które może unieruchomić mamę na dłuższy czas. A pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy czy inne domowe obowiązki nie pójdą na zwolnienie lekarskie. Przydałaby się pomoc? Jest LINK4 Mama.

Nieszczęśliwe wypadki się zdarzają i potrafią naprawdę potrafi skomplikować życie. LINK4 Mama to pakiet ubezpieczeń, który pomoże zorganizować życie nawet wówczas, gdy mama zostanie na chwilę wyłączona z codziennej gonitwy. – W LINK4 dobrze wiemy, że nawet mam, które mogą wszystko, niestety nie omijają kłopoty. Nawet mama może nagle złamać rękę czy nogę. Wtedy musi odpocząć i zadbać o siebie, a do akcji wkraczamy my z naszym rozwiązaniem – mówi Joanna Talaśka z LINK4. W ramach oferty LINK4 Mama dostępny jest pakiet Szybka Pomoc. – Najprościej mówiąc, po nieszczęśliwym wypadku wymagającym leżenia w łóżku lub pobytu mamy w szpitalu zorganizujemy i opłacimy pomoc domową, która wyręczy w codziennych sprawunkach - praniu, sprzątaniu, gotowaniu – wyjaśnia Talaśka i dodaje, że ubezpieczyciel zadba nie tylko o porządek w domu, ale też zapewni opiekę osobom, którymi na co dzień zajmuje się ubezpieczony, np. rodzicom czy dziadkom.

Koszt tego rozwiązania to zaledwie 21 złotych za rok i można je dokupić tylko jako dodatek do innego produktu z oferty LINK4 Mama. Pierwszym może być OC w życiu prywatnym, które pomoże np. gdy dziecko sankami zarysuje samochód sąsiada, albo NNW dla mamy, które obejmuje wypłatę odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Suma ubezpieczenia to nawet 50 tysięcy złotych.

LINK4 Mama to pierwsze w Polsce ubezpieczenie stworzone z rodzicami i dla rodziców oraz ich pociech. - Pomożemy kobietom przejść przez okres oczekiwania na dziecko, pomożemy tuż po porodzie, podpowiemy jak wrócić do formy, ale też do pracy. W pakiecie LINK4 Mama jest pomoc psychologa, położnej, dietetyka, prawnika i innych ekspertów w wielu różnych dziedzinach. W pakiecie stworzonym z myślą o dziecku ubezpieczymy następstwa nieszczęśliwych wypadków, którym mogą ulec dzieci zarówno w szkole, jak i na zajęciach pozaszkolnych oraz na wakacjach. A gdy zachorują, dowieziemy leki i zorganizujemy korepetycje. Pełna oferta i warunki ubezpieczenia są dostępne na naszej stronie internetowej link4mama.pl – opowiada Joanna Talaśka z LINK4.

Ambasadorką LINK4 Mama jest modelka, Miss Polonia 2012 i przede wszystkim mama, Paulina Krupińska-Karpiel. LINK4 Mama można kupić pod numerem telefony 604 14 14 14 lub u agentów.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także