ModaPortfel jako pomysł na prezent. Galanteria, z której każdy się ucieszy

Portfel jako pomysł na prezent. Galanteria, z której każdy się ucieszy

Portfel jako pomysł na prezent. Galanteria, z której każdy się ucieszy
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
29.03.2019 13:52, aktualizacja: 29.03.2019 14:58

Klasyczny portfel ze skóry naturalnej to popularny prezent. Praktyczny dodatek i element eleganckiej galanterii kupimy już za 49 zł. Jeśli brak ci pomysłu na upominek – wybierz jedną z naszych inspiracji.

Klasyka na topie – portfele dla niej i dla niego

Dobry portfel służy przede wszystkim do bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Chroni je przed zagubieniem we wnętrzu torebki lub w kieszeniach oraz przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Możemy wybrać model składany lub w postaci portmonetki zapinanej na suwak bądź bigiel. Popularne portfele ze względów praktycznych są koloru czarnego lub brązowego, ale bez trudu kupimy też kolorowy portfel, który szybko odnajdziemy w torebce.

Skórzany portfel – doskonały prezent dla każdego

Skórzany portfel jako prezent to dobry pomysł. Klasyczny model nie wychodzi z mody, pasuje każdemu, jest wygodny i dostępny w wielu wariantach cenowych. To wydatek rzędu od kilkudziesięciu zł, a w cenie około 100 zł mamy duży wybór wielkości, kolorów i detali wykończenia. Ekskluzywne marki cenią się znacznie wyżej i oferują luksusowe, skórzane portfele nawet za 1 tys. zł. To luksusowe produkty i dobra inwestycja w styl, ale w nieco mniejszym budżecie także znajdziemy ciekawe, trwałe i eleganckie portfele.

Obraz
© iStock.com

Skórzany portfel – jeden zakup na długi czas

Skóra naturalna to najlepszy materiał, z jakiego wykonuje się portfele. Jest trwała, odporna na zarysowania i ma naturalny, piękny zapach. Warto dbać o taki portfel. Codziennie korzystamy z niego nawet kilka razy, dlatego z czasem może się zacząć zużywać.

Portfel powinien być regularnie wymieniany, a że korzystamy z niego bardzo często – drobne uszkodzenia i ślady zużycia mogą nam umykać. Wymianę portfela zaleca się w zależności od trwałości modelu co 1,5 roku do ok. 2 lat. Jeśli jednak wybierzesz trwały model ze skóry i starannie o niego zadbasz, posłuży znacznie dłużej. W sklepach z galanterią skórzaną znajdziemy odpowiednie preparaty do czyszczenia i pielęgnacji skór. Przypominamy, że skórę naturalną licową czyścimy tylko odpowiednim preparatem lub letnią wodą z niewielkim dodatkiem mydła oraz zabezpieczamy specjalnym kremem do pielęgnacji skór.

Dla męża, kolegi lub taty – skórzany portfel dla niego

Elegancki mężczyzna przywiązuje wagę do detali, nawet jeśli te są schowane w kieszeni. Facetowi z klasą wręcz nie wypada posługiwać się zużytym czy dziwacznym portfelem, bo ten dodatek jest jednym z symboli statusu. Odpowiedni portfel dla mężczyzny nie musi być wymyślny i nie powinien też być zbyt duży. Powód? Rozmiary wewnętrznej kieszeni w marynarce, gdzie powinno się nosić portfel.

Luksusowy urok skóry naturalnej – galanteria na prezent

Niewielkie pudełko kryjące elegancką zawartość to miły upominek. Poza portfelem, który często dobieramy do swojego stylu i indywidualnych preferencji, warto też zwrócić uwagę na skórzane paski. Wiele atrakcyjnych modeli to projekty ponadczasowe. Uniwersalny pasek z mody nigdy nie wyjdzie, ale dobieramy go na podstawie indywidualnych wymiarów osoby, którą chcemy obdarować. Jeśli chcesz sprezentować komuś pasek – nie obejdzie się bez takich informacji.

Obraz
© Pixabay.com