Zamieszkały razem. Dziemianowicz-Bąk mówi o powodach

Posłanki Lewicy zamieszkały razem
Posłanki Lewicy zamieszkały razem
Źródło zdjęć: © Instagram | agnieszkadb, kotula_katarzyna

12.10.2023 09:36, aktual.: 12.10.2023 10:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i Katarzyna Kotula startują w wyborach z list Lewicy. Okazuje się, że kandydatki postanowiły razem zamieszkać, o czym opowiedziała w najnowszym wywiadzie pierwsza z nich.

Kampania wyborcza to intensywny czas dla kandydatów - pełen wieców i spotkań z wyborcami. Część z nich - jak liderzy ugrupowań - jeżdżą po całej Polsce, aby wspierać osoby, które znalazły się na listach w poszczególnych okręgach wyborczych.

Posłanki Lewicy zamieszkały razem

Grafiki kandydatów także są na tyle napięte, że czasem muszą zdecydować się na takie rozwiązania, jak tymczasowa zmiana zamieszkania. Jak informuje "Super Express" - na taki krok zdecydowały się dwie posłanki Lewicy - Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i Katarzyna Kotula, które znalazły się na listach w Trójmieście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W rozmowie z tabloidem pochodząca z Dolnego Śląska Dziemianowicz-Bąk przyznała, że ze względu na liczne obowiązki na ostatniej prostej kampanii, razem z na co dzień mieszkającą na Pomorzu Zachodnim partyjną koleżanką, wynajęły niewielkie mieszkanie w Sopocie. - Żyjemy jak studentki - powiedziała "Super Expressowi". - Wspólnie sprzątamy, jemy i pracujemy przygotowując się do spotkań z wyborcami na ostatniej prostej kampanii - mówiła.

Dodała, że po wyborach być może wciąż pozostaną współlokatorkami, ze względu na fakt, że okręgi wyborcze, z których kandydują, sąsiadują ze sobą. - Możemy więc wspólnie się wspierać i działać razem - dodała.

Wybory parlamentarne 2023

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w niedzielę 15 października. Lokale wyborcze będą czynne od 7 rano do 21. Tego samego dnia odbędzie się też ogólnokrajowe referendum. Istnieje jednak możliwość, aby zagłosować w wyborach, a nie wziąć udziału w referendum.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (186)
Zobacz także