Postawili 35-metrowy dom. Pokazali, jak wygląda po roku

Postawili 35‑metrowy dom. Pokazali, jak wygląda po roku

Kasia i Andrzej Gąsienicowie pokazali, co zmienili w 35-metrowym domku
Kasia i Andrzej Gąsienicowie pokazali, co zmienili w 35-metrowym domku
Źródło zdjęć: © Instagram.com | kasia.gasienicowa
03.01.2024 16:09, aktualizacja: 03.01.2024 16:42

Kasia i Andrzej Gąsienicowie w ubiegłym roku postanowili wybudować dom. Influencerzy znani z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" na bieżąco chwalili się postępami prac nad niewielką posiadłością. Jak dziś wygląda ich 35-metrowy domek?

Kasia i Jędrek Gąsienicowie to małżeństwo, które zyskało sympatię widzów dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Od 2018 roku para z Zakopanego w zabawny sposób komentuje różne produkcje telewizyjne. Na co dzień celebryci wychowują dwójkę dzieci, a także prowadzą własne biznesy, m.in. sklep z rękodziełem z Podhala.

Gąsienicowie od lat są związani z górami, dlatego też w swojej 35-metrowej wakacyjnej posiadłości postanowili połączyć styl zakopiański z industrialnym. Budowa domku ruszyła pod koniec 2022 roku, a nieruchomość ma służyć parze w okresie wakacyjnym, gdy w Zakopanem zrobi się zbyt tłoczno.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kasia i Jędrek Gąsienicowie wybudowali 35-metrowy domek

Chociaż nieruchomość gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem" jest nieduża, to wygląda na to, że jest w niej wszystko, co potrzebne. Wewnątrz znajduje się duża kanapa.

Para regularnie dba o wystój domku, dlatego na ścianie powieszono widok trasy na Kościelec z Hali Gąsienicowej. Fotografię oprawiono w góralską ramkę.

Oprócz tego pod koniec grudnia 2023 roku na antresoli pojawiła się długo wyczekiwana przez Kasię Gąsienicę balustrada z podhalańskim motywem.

Zadbali o najmniejsze szczegóły

Na szczególną uwagę zasługują także rustykalne detale znajdujące się przed drzwiami wejściowymi oraz charakterystyczne dla tego rejonu żelazne zdobienia.

Drewniana, strzelista chatka z dużymi oknami w sezonie zimowym ogrzewana jest piecem, który Gąsienicowie nazywają "Józkiem". W okresie świątecznym stanęła obok niego niewielka choinka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta