Pracuje w Lidlu. Pokazała zawartość świątecznej paczki

Pracuje w Lidlu. Pokazała zawartość świątecznej paczki

Pracuje w Lidlu. Pokazała, co jej dziecko dostało w paczce świątecznej
Pracuje w Lidlu. Pokazała, co jej dziecko dostało w paczce świątecznej
Źródło zdjęć: © Instagram
17.12.2022 13:07, aktualizacja: 17.12.2022 13:36

Sandra, która pracuje w Lidlu, udostępniła na swoim profilu na TikToku krótki filmik, w którym pokazała zawartość paczki świątecznej od pracodawcy dla swojego dziecka. Co się w niej znalazło? Same niespodzianki!

Był już RossmannBiedronka, nadszedł więc czas na... Lidla! Pracownicy kolejnych sieci sklepów i dyskontów pokazują w mediach społecznościowych paczki świąteczne, które dostali od pracodawcy zarówno dla siebie, jak i swoich dzieci. Tak zrobiła m.in. Sandra, która udostępniła na swoim profilu na TikToku krótki filmik z zawartością paczki dla dziecka.

Pracuje w Lidlu. Pokazała, co jej dziecko dostało w paczce świątecznej

Kolorowe pudełko z życzeniami świątecznymi i rysunkami pierniczków, a w nim same niespodzianki. Sandra pokazała na swoim profilu na TikToku, jak wyglądała tegoroczna paczka świąteczna od pracodawcy, przeznaczona dla dzieci do drugiego roku życia.

- I co tutaj mamy w środku... grę "Memory" - słyszymy na tiktokowym filmiku Sandry, która kolejno rozpakowywała zawartość paczki świątecznej z prezentami dla dziecka.

Następnie pokazała drewniany, zabawkowy tablet, kolorowy kalendarz oraz biało-niebieskiego misia "Szumisia", którego cena (jak możemy dowiedzieć się z komentarzy) wynosi od 100 do 200 zł. Paczka była wypełniona naprawdę wartościowymi zabawkami.

"Ale mega paczka", "Chyba czas zmienić pracę. U mnie garstka słodyczy i do widzenia", "Dodam, że Lidl co roku organizuje paczki świąteczne dla dzieci z domu dziecka", "W Polo nie było paczek dla dzieci", "A u mnie wielkie nic" - czytamy w komentarzach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co dostały dzieci pracowników Lidla na święta?

Inna pracownica Lidla postanowiła także ujawnić pod nagraniem Sandry, jakie paczki świąteczne dostały dzieci w innym wieku. Jak się okazuje, były one równie zaskakujące.

"Przedział 3-6 (słodycze, koszyczek z zakupami, mała gra, tablet zmazywalny z rysikiem). przedział 7-9 (Lego Technic lub Ninjago, gra '50 gier', puzzle Harry Potter bądź inny wzór, słodycze). Przedział 10-13 (plecak Pumy, słodycze, głośnik bezprzewodowy)" - napisała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta