Trwa ładowanie...
Anna Wójtowicz
28-02-2017 13:03

Prawda o cellulicie. Czy mieszkając w mieście, jesteś na niego skazana?

Czy to prawda, że kobiety mieszkające w większych miastach, są skazane na cellulit? - Jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, unikasz stresu, dobrze się odżywiasz i nie masz predyspozycji genetycznych, to nie powinien się pojawić - wyjaśnia Bożena Społowicz, pierwszy w Polsce skin coach. Czym w ogóle jest cellulit?

Share
d382uyt

- Jest to dolegliwość tkanki podskórnej, bardzo głęboko usadowiona. Jego pojawienie się obrazuje nam to, co znajduje się wewnątrz organizmu i jest sygnałem, który powinien zmusić nas do zastanowienia się nad naszym trybem życia - twierdzi Bożena Społowicz. Kiedy zauważymy, że pojawił się na naszym ciele, powinniśmy przeanalizować przede wszystkim to, czy odżywiamy się prawidłowo i czy prowadzimy zdrowy styl życia.

Zmiana nawyków żywieniowych jest niezbędna w walce z cellulitem. Jednak oprócz tego należy wprowadzić odpowiednie zabiegi pielęgnacyje. Pomocne będą codzienne masaże, które niestety nie należą do przyjemnych. To raczej bardzo intensywny, wręcz bolesny, codzienny rytuał, który m.in. ma za zadanie pobudzić krążenie. Warto także wcierać specjalne kremy, których składniki pomogą w walce ze skórką pomarańczową.

d382uyt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d382uyt
d382uyt