Premier Włoch zaliczyła wpadkę w Polsce. Spójrzcie na jej strój

Premier Włoch zaliczyła wpadkę w Polsce. Spójrzcie na jej strój

Premier Włoch Giorgia Meloni oraz premier Polski Mateusz Morawiecki
Premier Włoch Giorgia Meloni oraz premier Polski Mateusz Morawiecki
Źródło zdjęć: © East News | Czarek Sokolowski
06.07.2023 12:36, aktualizacja: 06.07.2023 13:26

5 lipca, w środowe popołudnie, premier Mateusz Morawiecki spotkał się z premier Włoch Giorgią Meloni. 46-latka przyleciała do Warszawy, aby omówić m.in. temat nielegalnych migrantów w Unii Europejskiej. Polityczka pokazała się w warszawskich Łazienkach Królewskich i zaliczyła modowe faux pas.

Od 2022 roku jest panią premier. Wcześniej zajmowała się dziennikarstwem politycznym, a w latach 2008-2011 została ministrem do spraw młodzieży. Giorgia Melani na zaproszenie polskiego rządu pojawiła się w Warszawie, aby w trakcie spotkania z Mateuszem Morawieckim omówić nadchodzące wybory w Polsce, a także sytuację dotyczącą nielegalnych imigrantów.

Po spotkaniu premier Polski przyznał, że duża jego część została poświęcona właśnie na rozmowę o napływie imigrantów do Europy. Media zwróciły uwagę nie tylko na przebieg spotkania, ale także na wygląd premier Włoch. 46-latka zaliczyła drobną modową gafę.

Podczas wizyty w Warszawie zaliczyła modową wpadkę

Giorgia Meloni pojawiła się w stolicy Polski w niebieskim, garniturowym komplecie. Intensywny kolor podkreślał jej charyzmę i siłę, jednak to nie barwa ani krój garnituru okazały się problemem, lecz materiał, z którego został on wykonany. Strój przedstawicielki Włoch okazał się być bardzo wymięty. 

Premier Włoch Giorgia Meloni oraz premier Polski Mateusz Morawiecki
Premier Włoch Giorgia Meloni oraz premier Polski Mateusz Morawiecki© East News | Czarek Sokolowski

Stylistka oceniła kreację Meloni

Na łamach portalu "Fakt" pojawił się komentarz stylistki na temat wyglądu premier Włoch. Ewa Rubasińska-Ianiro zauważa, że przed ważnymi spotkaniami biznesowymi, warto byłoby sprawdzić kreację oraz to, jak zachowuje się materiał po kilku godzinach noszenia. 

"Rzeczywiście problem tu leży nie tyle w kroju, ile w materiale, z którego garnitur został uszyty. W słońcu takie materiały z lekkim błyskiem dają wrażenie ciężkości. Przedziwne, ale tak to wygląda. Wydają się cięższe, niedopasowane do pogody, do sylwetki. Gdyby ten materiał był bardzo jasny, może byłoby to mniej widoczne" - powiedziała Ewa Rubasińska-Ianiro.
Giorgia Meloni w Polsce
Giorgia Meloni w Polsce© East News | Czarek Sokolowski

Specjalistka zwróciła uwagę także na fakt, że zarówno szafirowy kolor, jak i krój stroju idealnie pasują do urody blondynki, jednak wymięta tkanina sprawia, że polityczka wygląda mniej elegancko.

"Być może mieli długie spotkanie, długą podróż i ani marynarka, ani spodnie nie wytrzymały presji. Pamiętajmy, że latem bardziej niż fason, może zdradzić nas materiał" - dodała na zakończenie stylistka.
Premier Włoch pojawiła się w wymiętym garniturze
Premier Włoch pojawiła się w wymiętym garniturze© East News | Czarek Sokolowski

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta