GwiazdyProjektantka Agaty Dudy o pierwszej damie. "Miła i sympatyczna"

Projektantka Agaty Dudy o pierwszej damie. "Miła i sympatyczna"

Projektantka Agaty Dudy o pierwszej damie. "Miła i sympatyczna"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
03.10.2018 08:26, aktualizacja: 03.10.2018 08:53

"Poznałam panią Agatę, przychodzi do mnie do atelier na przymiarki i muszę przyznać, że jest osobą bardzo sympatyczną. Dobrze nam się współpracuje i generalnie cieszę się, że tak miła osoba jest pierwszą damą" – mówi Ela Piorun, projektantka, z którą współpracuje żona prezydenta.

Agata Duda od dłuższego czasu robi zakupy u Eli Piorun. Projektantka nie tylko oferuje usługę szycia na miarę, ale ma również swój butik w Warszawie. Fanki pierwszej damy ucieszy z pewnością zakres cen jej produktów. Sukienki u Piorun można kupić już za 280 zł. Ostatnio projektantka udzieliła wywiadu portalowi "Jastrząb Post". W rozmowie opisała szczegóły swojej współpracy z żoną prezydenta.

Piorun podkreśla, że ubiera Agatę Dudę od 20 miesięcy. Zaznacza, że współpraca przebiega bez żadnych problemów. "Pani Prezydentowa lubi moje kreacje, lubi w nich się pokazywać podczas różnych przyjęć w Polsce i za granicą, podczas spotkań dyplomatycznych i wraca do mnie. Bo mi ufa i czuje się dobrze w moich kreacjach, tak więc mogę powiedzieć o tej współpracy same pozytywy" – mówi projektantka.

Piorun zaznacza, że zależy jej, aby pierwsza dama czuła się dobrze w jej kreacjach. Dodaje, że Agata Duda lubi klasykę i elegancję. Jaka prywatnie jest żona prezydenta? "Poznałam panią Agatę, przychodzi do mnie to atelier na przymiarki i muszę przyznać, że jest osobą bardzo sympatyczną. Dobrze nam się współpracuje i generalnie cieszę się, że tak miła osoba jest pierwszą damą" – odpowiada Piorun.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl