Trwa ładowanie...
d2dzjbr

Przedmiot pożądania - te torebki są hitem!

Są dwa rodzaje dodatków, które kobiety cenią sobie ponad wszystko: buty i torebki. Te ostatnie nazywane są często inwestycjami. Coś w tym jest, bo te markowe, z wysokiej klasy materiału przetrwają wiele i mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie
Share
d2dzjbr

Są dwa rodzaje dodatków, które kobiety cenią sobie ponad wszystko: buty i torebki. Te ostatnie nazywane są często inwestycjami. Coś w tym jest, bo te markowe, z wysokiej klasy materiału przetrwają wiele i mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Projektanci tworząc swoje kolekcje, nie zapominają o tym, że torebki są uzupełnieniem całej stylizacji. Przykładają się do tego, by nie były tylko przypadkowymi elementami, ale wsparciem dla kolekcji. Obojętnie czy są to małe kopertówki czy modne w tym sezonie wielkie torby, zawsze idealnie oddają charakter projektów.

Eleganckie i urocze – takie powinny być mikro torebeczki, które nosimy w rękach najczęściej do szykownej kreacji. Zmieści się tam jedynie szminka i lusterko. Nawet niektóre telefony komórkowe mogłyby mieć problem ze znalezieniem w niej odrobiny miejsca dla siebie.

(fot. East News)

Aktówki to wyjątkowo lubiana przez projektantów forma, zwłaszcza jeśli mogą ją po swojemu modyfikować. Wygodne na krótkie dystanse dają łatwy dostęp do zawartości i doskonale spisują się podczas biznesowych spotkań. Ich kształt nie wyklucza także bardziej wytwornych sytuacji, pod warunkiem, że materiał i sposób szycia odpowiadają wieczorowemu charakterowi.

(fot. East News)

Za rączkę trzymamy ciekawe kuferki albo proste woreczki. Najważniejsze, by były małe i lekkie, bo brak możliwości noszenia ich w inny sposób poważnie zmęczyłby nasze ręce. Takie torebki idealnie spisują się na mniej formalne wyjścia, chyba, że są tak bogato zdobione, jak te od D&G.

(fot. East News)

Klasyczne łańcuszki zawsze spisują się na medal. Są nie tylko niezwykle ozdobne, ale i praktyczne. Nie zajmują rąk, gdy powiesimy je na ramieniu. Pamiętajmy jednak, że w eleganckim wydaniu powinno się je nosić zarzucone na jedno ramie lub jak kopertówkę, trzymając w ręku. Podczas spacerów po mieście spokojnie można je przewiesić na ukos.

(fot. East News)

Torby prawie tak duże jak podróżne bagaże zaproponowało kilku projektantów. Najwidoczniej uznali, że w sezonie letnim bardzo się przydają, w końcu możemy do niej schować wszystko. Niektóre są tak imponujących rozmiarów, że najlepiej nosić je pod pachą zabezpieczając zgiętą ręką. Takie torby w połączeniu z miejskim stylem zawsze wyglądają ciekawie i nie powinnyśmy się ich obawiać.

(fot. East News)

Torebek nigdy za wiele. Jeśli mamy ochotę poprawić sobie humor zakupami, rozejrzyjmy się za jakąś w stylu tych zaproponowanych przez projektantów. Kombinując z resztą stroju możemy mieć pewność, że nigdy nie wyjdą z mody. Odpowiednio dobrane mogą być głównym punktem stylizacji lub wręcz przeciwnie, mogą zniknąć stając się wyłącznie praktycznym rozwiązaniem.

d2dzjbr

Podziel się opinią

Share
d2dzjbr
d2dzjbr