Trwa ładowanie...
d2ai53c
torebki
09-05-2014 15:21

Przedmiot pożądania - te torebki są hitem!

Są dwa rodzaje dodatków, które kobiety cenią sobie ponad wszystko: buty i torebki. Te ostatnie nazywane są często inwestycjami. Coś w tym jest, bo te markowe, z wysokiej klasy materiału przetrwają wiele i mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie

d2ai53c
d2ai53c

Są dwa rodzaje dodatków, które kobiety cenią sobie ponad wszystko: buty i torebki. Te ostatnie nazywane są często inwestycjami. Coś w tym jest, bo te markowe, z wysokiej klasy materiału przetrwają wiele i mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Projektanci tworząc swoje kolekcje, nie zapominają o tym, że torebki są uzupełnieniem całej stylizacji. Przykładają się do tego, by nie były tylko przypadkowymi elementami, ale wsparciem dla kolekcji. Obojętnie czy są to małe kopertówki czy modne w tym sezonie wielkie torby, zawsze idealnie oddają charakter projektów.

Eleganckie i urocze – takie powinny być mikro torebeczki, które nosimy w rękach najczęściej do szykownej kreacji. Zmieści się tam jedynie szminka i lusterko. Nawet niektóre telefony komórkowe mogłyby mieć problem ze znalezieniem w niej odrobiny miejsca dla siebie.

(fot. East News)
Źródło: (fot. East News)

Aktówki to wyjątkowo lubiana przez projektantów forma, zwłaszcza jeśli mogą ją po swojemu modyfikować. Wygodne na krótkie dystanse dają łatwy dostęp do zawartości i doskonale spisują się podczas biznesowych spotkań. Ich kształt nie wyklucza także bardziej wytwornych sytuacji, pod warunkiem, że materiał i sposób szycia odpowiadają wieczorowemu charakterowi.

(fot. East News)
Źródło: (fot. East News)

Za rączkę trzymamy ciekawe kuferki albo proste woreczki. Najważniejsze, by były małe i lekkie, bo brak możliwości noszenia ich w inny sposób poważnie zmęczyłby nasze ręce. Takie torebki idealnie spisują się na mniej formalne wyjścia, chyba, że są tak bogato zdobione, jak te od D&G.

(fot. East News)
Źródło: (fot. East News)

Klasyczne łańcuszki zawsze spisują się na medal. Są nie tylko niezwykle ozdobne, ale i praktyczne. Nie zajmują rąk, gdy powiesimy je na ramieniu. Pamiętajmy jednak, że w eleganckim wydaniu powinno się je nosić zarzucone na jedno ramie lub jak kopertówkę, trzymając w ręku. Podczas spacerów po mieście spokojnie można je przewiesić na ukos.

(fot. East News)
Źródło: (fot. East News)

Torby prawie tak duże jak podróżne bagaże zaproponowało kilku projektantów. Najwidoczniej uznali, że w sezonie letnim bardzo się przydają, w końcu możemy do niej schować wszystko. Niektóre są tak imponujących rozmiarów, że najlepiej nosić je pod pachą zabezpieczając zgiętą ręką. Takie torby w połączeniu z miejskim stylem zawsze wyglądają ciekawie i nie powinnyśmy się ich obawiać.

(fot. East News)
Źródło: (fot. East News)

Torebek nigdy za wiele. Jeśli mamy ochotę poprawić sobie humor zakupami, rozejrzyjmy się za jakąś w stylu tych zaproponowanych przez projektantów. Kombinując z resztą stroju możemy mieć pewność, że nigdy nie wyjdą z mody. Odpowiednio dobrane mogą być głównym punktem stylizacji lub wręcz przeciwnie, mogą zniknąć stając się wyłącznie praktycznym rozwiązaniem.

d2ai53c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ai53c