Przekazała smutne wieści. Na ranczu doszło do wypadku

Przekazała smutne wieści. Na ranczu doszło do wypadku

Emilia Korolczuk jest gwiazdą programu "Rolnicy. Podlasie"
Emilia Korolczuk jest gwiazdą programu "Rolnicy. Podlasie"
Źródło zdjęć: © YouTube | Fokus TV
21.04.2023 13:35, aktualizacja: 21.04.2023 14:15

Emilia Korolczuk jest jedną z bohaterek programu "Rolnicy. Podlasie". Oprócz tego kobieta prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie ostatnio przekazała przykre informacje o wypadku, jaki zdarzył się na jej ranczu w Laszkach.

Emilia z Laszek zaskarbiła sobie sympatię widzów emitowanego na antenie Fokus TV programu "Rolnicy. Podlasie" ogromnym sercem dla zwierząt. Kobieta bardzo emocjonalnie podchodzi do każdego żywego stworzenia na swojej farmie, mocno przeżywając to, co się z nimi dzieje.

Ostatnio na prowadzonym przez nią kanale na YouTube pojawił się niepokojący film, w którym rolniczka poinformowała swoich fanów o wypadku, jaki zdarzył się kilka dni wcześniej na jej ranczu w Laszkach.

Wypadek na ranczu Emilii. Rolniczka była przerażona

Uważni fani programu "Rolnicy. Podlasie" wiedzą, że oprócz kóz i krów, Emilia Korolczuk ma także psy. W czwartek kobieta udostępniła film, w którym poza relacją z ostatnio wykonanych prac gospodarczych, pojawiła się także przykra wiadomość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak się okazało, Lola - należąca do Emilki suczka - miała wypadek i weszła pod samochód. Na szczęście pojazd dopiero ruszał, więc nie wjechał w psa z dużą prędkością, jednak cała sytuacja dla wszystkich była bardzo stresująca, a rolniczka musiała wyciągać pupilkę spod kół.

- Krzyku było strasznie dużo, byłam przerażona - przyznała Emilia i natychmiast zabrała obolałą suczkę do weterynarza, gdzie po kilku prześwietleniach okazało się, że Loli wypadła z panewki główka kości udowej i konieczne było nastawienie.

Tak czuje się Lola po wypadku

Choć z każdym dniem stan pieska się poprawia i Lola jest w stanie sama stać, nie może jeszcze samodzielnie chodzić. Na nagraniu Emilka pokazuje, jak podczas spaceru podtrzymuje specjalnym pasem tylne łapki zwierzęcia.

Dodatkowo - jak przyznała rolniczka - podczas badania okazało się, że Lola ma odrobinę nadwagi, co dodatkowo utrudnia jej utrzymanie się na chorej łapie oraz nieco spowalnia proces rehabilitacji.

Lola musi na nowo nauczyć się chodzić
Lola musi na nowo nauczyć się chodzić© YouTube | Ranczo Laszki

Dokumentalny serial "Rolnicy. Podlasie" od kilku lat cieszy się sporą popularnością wśród telewidzów, dlatego stacja Fokus TV regularnie decyduje się na emisję kolejnych sezonów. Dotychczas powstało ich pięć.

Foliak, wypadek i miniładowarka NEX N40

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta