Trwa ładowanie...
d450r1g

Przez trzy lata znęcała się nad swoim facetem. Właśnie o tym opowiedział

22-letnia dziewczyna dźgała swojego chłopaka nożem, oblewała wrzątkiem, głodziła. Jego koszmar trwał kilka lat, bo chłopak bał się zgłosić na policję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsi zareagowali sąsiedzi, usłyszeli krzyki i zadzwonili po pogotowie
Pierwsi zareagowali sąsiedzi, usłyszeli krzyki i zadzwonili po pogotowie (dailymail)
d450r1g

"Myślałem, że lekarze nie odratują mi rąk i nóg, że zostaną amputowane. Miałem otwarte rany, oparzenia, wdała się infekcja. Schudłem 18 kg. " - chłopak opowiada dziś w nagraniu opublikowanym na "Daily Mail". Wszystko trwało przez trzy lata.

Alex Skeel i Jordan Worth mieszkali w Stewartby, niewielkiej wsi w hrabstwie Bedfordshire. Spotykali się od sześciu lat. W pewnym momencie dziewczyna zaczęła się nad nim znęcać, najpierw psychicznie. Wprowadziła codzienną kontrolę, potem zawiesiła chłopakowi konto na Facebooku, odizolowała go od przyjaciół i rodziny. Później zaczęła się przemoc fizyczna.

Zobacz też: Ojciec znęcał się nad 3-letnim dzieckiem

Pomogli sąsiedzi

d450r1g

Pierwsi zareagowali sąsiedzi, usłyszeli krzyki i zadzwonili po pogotowie. "Rodzina nie miała pojęcia, że Jordan mnie bije" - mówi Skeel na łamach "Daily Mail". Schudł z 63 na 45 kilogramów. Gdy przyjechała karetka, lekarze zobaczyli rany na rękach chłopaka, były też oparzenia zaklejone folią samoprzylepną. Policja aresztowała dziewczynę, została skazana na 7 i pół roku więzienia.

Zobacz też:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d450r1g

Podziel się opinią

Share
d450r1g
d450r1g