Trwa ładowanie...
dw253yc

Przyjaciółki walczą o życie Karoliny. Wrocławianki proszą o pomoc

22-letnia Karolina z Wrocławia zapadła na śmiertelnie niebezpieczną chorobę. Jej jedyną szansą jest kilkumiesięczna terapia za granicą. Jej przyjaciółki zorganizowały zbiórkę. Chcą walczyć o życie dziewczyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziewczyny znają się z fan clubu
Dziewczyny znają się z fan clubu (pomagam.pl)
dw253yc

Poznały się dzięki miłości do tańca i muzyki Florence and the Machine. Od kilku lat Karolina boryka się jednak z anoreksją, która stanowi dla niej ogromne zagrożenie. Pokonanie choroby ułatwi jej specjalistyczna psychoterapia w Malawie, która niestety kosztuje 12 tys. zł.

Właśnie dlatego przyjaciółki Karoliny postanowiły zawalczyć o zdrowie przyjaciółki i zorganizowały internetową zbiórkę pieniędzy na wyjazd dla chorej dziewczyny. Dzięki temu Karolina ma szansę spędzić kilkanaście tygodni pod opieką najlepszych na świecie specjalistów leczących zaburzenia odżywiania.

Przyjaciółkom nie chodzi tylko o zebranie pieniędzy na turnus terapeutyczny w Malawie dla Karoliny, bo cel już blisko, ale o uświadomienie, że choroba może dotknąć dosłownie każdego.

dw253yc

- To może być tak naprawdę każdy z nas. Karolina jest zwykłą dziewczyną, która chodziła do szkoły, na treningi - opowiada w rozmowie z "Eską" Gabrysia Orlik. - Jadła bułkę z nutellą, z kabanosem - uzupełnia Julia Piekara. - Całe opakowania słodyczy - dodaje Gabrysia.

Do pełnej kwoty brakuje już naprawdę niewiele. Karolinę wesprzeć można poprzez zbiórkę w serwisie Pomagam.pl, dostępną pod tym linkiem: https://pomagam.pl/walczymyokarole

dw253yc

Podziel się opinią

Share

dw253yc

dw253yc