Blisko ludziRafał Trzaskowski opublikował urocze zdjęcie z żoną. Wcześniej ona opowiedziała o ich związku

Rafał Trzaskowski opublikował urocze zdjęcie z żoną. Wcześniej ona opowiedziała o ich związku

Rafał Trzaskowski opublikował urocze zdjęcie z żoną. Wcześniej ona opowiedziała o ich związku
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

21.06.2020 11:40, aktual.: 21.06.2020 12:27

Rafał Trzaskowski walczy o prezydenturę. Zyskuje coraz większe poparcie wyborców, więc i coraz częściej pojawia się w mediach społecznościowych, pokazując prywatną sferę życia. Ostatnio opublikował zdjęcia z żoną. Są małżeństwem od 23 lat.

Na Rafała Trzaskowskiego chce głosować 30,28 proc. wyborców - wynika z sondażu pracowni Polister, przeprowadzonego dla "Super Expresu". Oczy wyborców są skierowane jednak nie tylko na kandydata na prezydenta, ale również na jego małżonkę Małgorzatę Trzaskowską. Prezydent Warszawy pochwalił się na Instagramie ich prywatną fotografią, dodał krótki opis do zdjęcia: "Dzień dobry". Obserwatorzy i wyborcy Trzaskowskiego nie szczędzili mu pozytywnych komentarzy.

Małgorzata Trzaskowska o swoim małżeństwie

Związek Trzaskowskich trwa od 23 lat. Mają dwoje dzieci, 15-letnią córkę Aleksandrę i 11-letniego syna Stanisława. O początkach ich relacji żona prezydenta Warszawy mówi, że "po prostu wszystko zagrało". - Byliśmy młodzi, niepokorni, ciekawi siebie. Wiele nas łączy i różni jednocześnie. I to jest zawsze dla nas ciekawe i atrakcyjne. Po 23 latach znajomości i 18 latach małżeństwa cały czas jesteśmy szczęśliwi – powiedziała Małgorzata Trzaskowska w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego.

Na pytanie o różnice między nimi i poglądy polityczne odpowiedziała: "Jak w dobrym małżeństwie - nasze poglądy są zbieżne, choć często gorąco dyskutujemy z przyjaciółmi i znajomymi. I nawet jeśli się w czymś różnimy, to tylko czyni te dyskusje ciekawszymi".

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także