Trwa ładowanie...
deplewp

Rafał Ziemkiewicz zaatakował Piotra Gąsowskiego po relacji z Białorusi. Gąsowski nie pozostał mu dłużny

Piotr Gąsowski przebywa obecnie w Mińsku, skąd relacjonuje, jak wygląda sytuacja na Białorusi. Rafał Ziemkiewicz zarzucił mu, że "lansuje się" na cudzym nieszczęściu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Gąsowski zareagował na komentarz Rafała Ziemkiewicza
Piotr Gąsowski zareagował na komentarz Rafała Ziemkiewicza (ONS)
deplewp

Piotr Gąsowski, podobnie jak wielu Polaków, przejął się sytuacją w Białorusi. Prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo" spontanicznie spakował walizki i udał się do Mińska, gdzie obecnie odbywają się protesty przeciwko władzy Aleksandra Łukaszenki.

Gąsowski we wpisie na swoim profilu w na Instagramie porównał obecne wydarzenia w Mińsku do sytuacji w Polsce w 1980 roku. Dziennikarz TVP Info Rafał Ziemkiewicz zarzucił mu na antenie "W tyle wizji", że lansuje się na tragedii Białorusinów. Komentarz spowodował, że na Gąsowskiego spłynęła fala hejtu. Komentarze były publikowane na pasku TVP Info w trakcie trwania programu.

Piotr Gąsowski odpowiedział Ziemkiewiczowi

Gąsowski w odpowiedzi na zarzuty opublikował krótką relację na swoim profilu na Facebooku z podziękowaniami dla TVP Info.

deplewp

"Szczególne podziękowania dla Rafała Ziemkiewicza. Rafale, powiem szczerze, martwi mnie, że kiedyś byłeś dobrym dziennikarzem (...) tkwisz "W tyle wizji", coś Ci tam płacą, boisz się zareagować, śmiejesz się sam ze swoich żartów. Nie ma nic gorszego niż świetnie bawiący się prowadzący od źle bawiącej się publiczności. Ty to uprawiasz od paru lat. Martwi mnie, że kiedyś byłeś porządnym dziennikarzem, a teraz stałeś się plotkarzem... I to na dodatek złym" – powiedział ostro.

Następnie aktor uszczypliwie dodał, iż życzy Ziemkiewiczowi, żeby jak najdłużej był w tyle wizji, bo tam jest jego miejsce.

deplewp

Trendy na lato 2020: Nowe spojrzenie na skandynawski styl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

deplewp

Podziel się opinią

Share
deplewp
deplewp