Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
rak'n'roll
01-09-2015 12:56

Realash i Fundacja Rak'n'Roll razem przeciwko rakowi

Każda złotówka, która pochodzi ze sprzedaży odżywki do rzęs REALASH lub odżywki do brwi BROW by Realash, trafi do fundacji, która pomaga kobietom chorym na nowotwór.

Share
Realash i Fundacja Rak'n'Roll razem przeciwko rakowiŹródło: 123RF
d1m7sdh

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi, który jest chorobą nowotworową najczęściej występującą wśród Polek. Marka Realash, będąc świadomą problemu, z którym boryka się tysiące kobiet, wspiera działania Fundacji Rak’n’Roll, przyłączając się do organizowanych warsztatów pięknościowych, warsztatów coachingu, jogi i medytacji dla jej podopiecznych.

Marka Realash Cosmetics wspólnie z Fundacją Rak'n'Roll wspiera działania na rzecz osób chorych na raka. W miesiącu walki z rakiem piersi każda złotówka, która pochodzi ze sprzedaży odżywki do rzęs REALASH lub odżywki do brwi BROW by Realash, trafi do fundacji, która pomaga kobietom chorym na nowotwór. To jednak nie są jedyne działania.
Chcąc wesprzeć podopieczne Fundacji Rak'n'Roll i uświadomić im, że piękno tkwi w ich wnętrzu, Realash przyłącza się również do organizowanych warsztatów pięknościowych, warsztatów coachingu, jogi i medytacji. Każda uczestniczka takich warsztatów otrzymuje przygotowaną broszurę urodową, która zawiera porady dotyczące pielęgnacji skóry, włosów i paznokci oraz produkty marki Realash, które po leczeniu pomogą przywrócić kobietom dawny wygląd.

fot. Materiały prasowe
Źródło: fot. Materiały prasowe

Warsztaty pięknościowe

Na warsztatach pięknościowych kobiety, które są w trakcie leczenia chemioterapią, uczą się jak można dbać o swój wygląd zewnętrzny. Udział w warsztatach poprawia ich samopoczucie, a przede wszystkim motywuje do działania i dodaje dużo energii! To również forma terapii i sposób na oderwanie się od codzienności.

d1m7sdh

Warsztaty coachingu

Warsztaty coachingowe prowadzone są przez Karolinę Cwalinę, pomysłodawczynię i założycielkę projektu „Sexy zaczyna się w głowie”. Jej zajęcia z life coachingu wpływają na podniesienie jakości życia oraz pomagają zorganizować czas pracy. – Coaching to metoda pracy nastawiona na osiąganie marzeń i celów, które sobie zakładamy. Coach nie wyznacza kierunku, w którym należy podążać. To my jesteśmy osobami, które wiedzą czego potrzebują i co chcą osiągnąć. Coach jest jedynie przewodnikiem w podróży po szczęście i zadowolenie z życia. Pomoże rozwinąć potencjał i lepiej zrozumieć samego siebie – mówi Kamila Stępień, kierownik ds. koordynacji warsztatów Fundacji Rak’n’Roll.

Warsztaty jogi i medytacji

Warsztaty jogi poprowadzi Justyna Jaworska – nauczycielka Ashtanga Jogi. Od niemal dekady podróżuje do Mysore, miasta w Indiach, które stało się dla niej drugim domem. Całą wiedzę zdobytą w trakcie studiów pragnie przekazać uczestniczkom warsztatów zgodnie z poznaną tradycją, zachęcając je do świadomego życia. – Praktyka jogi pomaga zmniejszyć napięcie, radzić sobie ze stresem i bólem, daje uczucie rozluźnienia i zrelaksowania. Sekwencja lekkich ćwiczeń fizycznych i specjalne techniki oddechowe sprawiają, że czujemy przypływ siły i energii. Prowadzona medytacja pomoże spojrzeć głębiej w siebie – dodaje Kamila Stępień.

Drugim instruktorem będzie Patrycja Pruchnik Nitya, która na co dzień prowadzi spotkania medytacyjne, satsangi i rozmowy, które mają za zadanie sięgnięcie do źródła wszelkich doświadczeń. – Nie mam do przekazania żadnej wiedzy, nie jestem guru, przewodnikiem, czy „świętą”. Chociaż nie przyświeca mi żaden cel i nie mam potrzeby zbawiania świata, dzielenie się z osobami, które pragną spojrzeć do wewnątrz oraz gotowe są zadać sobie pytanie „Czy jestem?”, jest moją pasją – wyjaśnia Patrycja Pruchnik Nitya.

Każda złotówka ze sprzedaży wybranej odżywki pomaga walczyć z rakiem!

d1m7sdh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m7sdh
d1m7sdh