GwiazdyRebel Wilson schudła 18 kg. Ćwiczy sześć razy w tygodniu

Rebel Wilson schudła 18 kg. Ćwiczy sześć razy w tygodniu

Rebel Wilson chce ważyć 75 kg
Rebel Wilson chce ważyć 75 kg
Źródło zdjęć: © Getty Images
Klaudia Stabach
18.06.2020 14:03

Rebel Wilson zdobyła serca widzów na całym świecie nie tylko dzięki zabawnym rolom, ale też podejściu do swojego ciała. Teraz aktorka postanowiła zrzucić zbędne kilogramy.

Rebel Wilson, australijska aktorka znana m.in. z filmów "Oszustka", "Pitch Perfect" czy "Jak romantycznie!", nigdy nie miała problemu z akceptacją swojego wyglądu. Uznała jednak, że mądre odchudzanie będzie dobre dla jej zdrowia.

Treningi Rebel Wilson

Aktorka zaczęła treningi na początku roku i pomimo pandemii oraz lockdownu nie przerywała ćwiczeń. W czerwcu aktorka pokazała kilka swoich nowych zdjęć i nie da się ukryć, że widać znaczącą różnicę.

Rebel Wilson schudła już 18 kg, ale nadal intensywnie nad sobą pracuje, bo chciałaby osiągnąć swoją wymarzoną wagę, czyli 75 kg.

Nad sylwetką Wilson pracuje trener personalny Jono Castano Acero. Specjalista zdradził w rozmowie z zagranicznymi mediami, że aktorka wykonuje treningi HIIT. Jest to forma strategii treningu fizycznego polegająca na przeplataniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłku krótkimi okresami umiarkowanego wysiłku.

Rebel Wilson trenuje sześć dni w tygodniu po minimum 45 minut. Zdaniem jej trenera jest to najlepszy sposób na zrzucenie wielu kilogramów. Dodatkowo Rebel Wilson jest na rygorystycznej diecie, ponieważ Jono Castano Acero uważa, że wymarzony efekt osiągnie tylko wtedy, gdy będzie codziennie spalać więcej kalorii niż ich spożywa.

Źródło artykułu:WP Kobieta