Remontowała dom w Piasecznie. Wiadomo, jak potraktowała ekipę

Remontowała dom w Piasecznie. Wiadomo, jak potraktowała ekipę

Elżbieta Romanowska jest także aktorką teatralną
Elżbieta Romanowska jest także aktorką teatralną
Źródło zdjęć: © AKPA
19.06.2023 07:46, aktualizacja: 19.06.2023 08:23

Elżbieta Romanowska, nowa prowadząca "Nasz nowy dom", bierze już udział w nagraniach kolejnych odcinków programu. Aktorka i prezenterka ujawniła w jednej z ostatnich wypowiedzi, jak przyjęła ją ekipa pracująca na planie i jak ona sama do niej podchodzi.

"Nasz nowy dom" to jedna z flagowych produkcji telewizji Polsat. Od dziesięciu lat, czyli od początku jego emisji na antenie stacji, związana z nim była Katarzyna Dowbor. Na początku maja 2023 roku media obiegła jednak informacja, że dziennikarka zostanie odsunięta od prowadzenia programu. Jej miejsce zastąpiła Elżbieta Romanowska, która już pracuje nad odcinkami z nowej, jesiennej serii.

Elżbieta Romanowska o ekipie "Naszego nowego domu"

Romanowska w wypowiedzi dla "Przeglądu Piaseczyńskiego" wyznała, że nie miała problemów z aklimatyzacją na planie. - Wszyscy ciepło mnie przyjęli i bardzo mnie tutaj wspierają - podkreśliła. Ona sama również tak traktuje nowych kolegów z pracy, którym stara się pomagać.

- Ja staram się im nie przeszkadzać, a raczej pomóc im na tyle, na ile potrafię - zaznaczała.

Nowa prowadząca "Nasz nowy dom" podkreśliła też, że na planie wyczuwalna jest przede wszystkim pozytywna energia. – Bo to, co robimy, ma swój "happy end". Myślę, że te wszystkie remonty, które przeprowadzamy i będziemy przeprowadzać, mam nadzieję, to są takie momenty, dzięki którym ci ludzie, którzy naprawdę swoje doświadczyli w życiu, i to przykrych bolesnych rzeczy, mogą odciąć się od tego wszystkiego grubą krechą i zacząć żyć od nowa – mówiła dla "Przeglądu Piaseczyńskiego".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor nie poprowadzi już "Naszego nowego domu"

Zwolnienie Katarzyny Dowbor wywołało wiele emocji zarówno wśród fanów "Naszego nowego domu", jak i wśród celebrytów, którzy chętnie komentowali sytuację. Odniosła się do tego m.in. Katarzyna Skrzynecka, która wcześniej sama została odsunięta od programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

- Myślę, że to było szczególnie smutne pożegnanie, bo Kasia Dowbor, z tego, co wiem, w tym roku obchodzi okrągłą rocznicę swojej pracy zawodowej i tak przykro się to potoczyło, że nie mogła celebrować swojego jubileuszu zawodowego właśnie w tym programie, który jest jej symbolem przez ostatnie lata - mówiła w Jastrząb Post.

Z kolei Dorota Szelągowska, która prowadzi "Totalne remonty Szelągowskiej" na antenie TVN, podkreślała, że Romanowska ma przed sobą duże wyzwanie. - Ma cholernie ciężkie zadanie. Ciekawa jestem, czy podoła i czy ludzie dadzą jej szansę się wykazać, bo to też jest problematyczne. Wykazała się dużą odwagą, że przyjęła tę rolę - komentowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl