Trwa ładowanie...
d2i36ds
d2i36ds
Moda

Rihanna, Sarah Jessica Parker i Joan Smalls w roli projektantek

Trzy wyjątkowe projekty słynnych "bagietek" Fendi i trzy popularne gwiazdy w roli projektantek. Poznajcie szczegóły całej akcji!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2i36ds

Trzy wyjątkowe projekty słynnych "bagietek" Fendi i trzy popularne gwiazdy w roli projektantek. Poznajcie szczegóły całej akcji!

W planach pojawia się kolejna metamorfoza kultowych torebek Fendi. Rok temu przedmiotem zainteresowania okazały się słynne Peekaboo bags, a tym razem nowej odsłony doczekają się równie popularne modele Baguette. Za wyjątkowy wygląd modnych "bagietek" będą odpowiedzialne trzy znane kobiety: aktorka Sarah Jessica Parker, wokalistka Rihanna i modelka Joan Smalls.

Po raz kolejny całej akcji przyświeca szczyty cel - dochód ze sprzedaży nowych wersji "bagietek" zostanie przeznaczony na organizacje charytatywne. Serialowa Carrie Bradshaw wesprze organizację The Brain Trauma Foundation, a Rihanna zaangażuje się w pomoc założonej przez siebie The Clara Lionel Foundation, której celem jest dbanie o rozwój takich dziedzin jak zdrowie, kultura, edukacja i sztuka. Z kolei wybór Joan Smalls to stowarzyszenie The Sickle Cell Disease Association of America, którego jest ambasadorką.

d2i36ds

W zeszłym roku podobna akcja charytatywna Fendi stanowiła wsparcie dla organizacji Kids Company, a pod aukcyjny młotek trafiło dziesięć wyjątkowych modeli wspomnianych już Peekaboo bags. Podobnie jak w tym roku, w cały projekt zostały zaangażowane znane osobowości , w gronie których znalazły się m.in. aktorka Gwyneth Paltrow, piosenkarka Adele oraz modelki Cara Delevingne, Jerry Hall i jej córka Georgia May Jagger.

Nowe projekty "bagietek" trafią do flagowego butiku Fendi w Nowym Jorkujuż 13 lutego. Nie macie w najbliższych planach podróży do Wielkiego Jabłka, a chcecie wziąć udział w modnej akcji? Nie musicie się o to martwić, gdyż torebki trafią również na aukcję online i będą dostępne na stronie launch3baguetteauction.fendi.com.

Rihanna (fot. SPL/East News)
Joan Smalls (fot. SPL/East News)
d2i36ds

Podziel się opinią

Share

d2i36ds

d2i36ds