GwiazdyRobert Górski pokazał się z żoną. Uwagę przykuwa jej stylizacja

Robert Górski pokazał się z żoną. Uwagę przykuwa jej stylizacja

Robert Górski wybrał się z żoną na premierę spektaklu
Robert Górski wybrał się z żoną na premierę spektaklu
Źródło zdjęć: © AKPA
03.10.2022 13:47, aktualizacja: 03.10.2022 14:14

Robert Górski, najbardziej popularny polski kabareciarz, pojawił się niedawno na premierze spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. Piętro. Najnowszą sztukę obejrzał w towarzystwie żony. Zanim małżonkowie zasiedli na widowni, zapozowali do kilku zdjęć na ściance.

Życie prywatne Roberta Górskiego

Robert Górski to współzałożyciel i lider Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz twórca serialu komediowego "Ucho prezesa". Choć jego działalność artystyczna jest doskonale znana wielu Polakom, tego samego nie można powiedzieć o jego życiu prywatnym.

Wiadomo, że Robert Górski jest mężem młodszej o 14 lat dziennikarki Moniki Sobień. Zakochani pobrali się zaledwie po roku znajomości. Poznali się podczas wywiadu, który przeprowadzała Monika. Tuż przed ślubem na świecie pojawiła się ich córka Malina.

Górski i Sobień stronią od medialnego rozgłosu i blasku fleszy. Nieczęsto mówią o swoim rodzinnym życiu. Chętnie za to pojawiają się na niektórych wydarzeniach branżowych. Niedawno wspólnie obejrzeli premierę spektaklu "Bliżej".

Robert Górski i Monika Sobień na premierze spektaklu "Bliżej"

Robert Górski i Monika Sobień chętnie wybierają się wspólnie na ważne premiery filmowe i teatralne. Nie mogli więc odpuścić najnowszej sztuki "Bliżej" wystawianej w Teatrze 6. Piętro.

Zanim jednak obejrzeli spektakl, przeszli się po czerwonym dywanie, pozując do zdjęć fotoreporterom. Na tę okazję wybrali eleganckie stylizacje, które dopasowali do okoliczności. Komik postawił na granatowy garnitur, białą koszulę rozpiętą pod szyją i czarne, eleganckie buty.

Tak małżonkowie prezentowali się na ściance
Tak małżonkowie prezentowali się na ściance© AKPA | AKPA

Żona Roberta również zdecydowała się na garnitur. Założyła czarny komplet składający się z dłuższej marynarki i luźnych, choć eleganckich spodni. Dziennikarka połączyła je z dopasowanym kolorystycznie crop topem. Do stylizacji dobrała klasyczne czarne szpilki, długie wiszące kolczyki oraz niewielką torebkę ozdobioną cekinami i złotym łańcuszkiem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta