Blisko ludziRobert Górski pomylił żonę z Barbarą Kurdej-Szatan. Zaliczył zabawną wpadkę

Robert Górski pomylił żonę z Barbarą Kurdej-Szatan. Zaliczył zabawną wpadkę

Robert Górski pomylił żonę z Barbarą Kurdej-Szatan. Zaliczył zabawną wpadkę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
18.02.2020 14:26, aktualizacja: 19.02.2020 15:07

Znany kabareciarz Robert Górski odnalazł szczęście u boku dziennikarki Moniki Sobień. To właśnie ona opowiedziała o ostatniej pomyłce męża.

Robert Górski po głośnym rozstaniu z wieloletnią partnerką Katarzyną Osipowicz odnalazł szczęście u boku dziennikarki Moniki Sobień. Para pobrała się w we wrześniu 2019 roku i doczekała się już córki, Maliny. Teraz żona kabareciarza podzieliła się w sieci zabawną anegdotą – komik pomylił ją z aktorką Barbarą Kurdej-Szatan.

Robert Górski to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych polskich kabareciarzy. Nic więc dziwnego, że i jego żonę cechuje duże poczucie humoru.

Sobień-Górska udostępniła fotografię, na której roześmiana pozuje z mężem w towarzystwie Barbary Kurdej-Szatan i jej męża, Rafała. W opisie pod postem zdradziła zabawną historię. Jak się okazuje, Górski podczas skeczu pomylił ją z lubianą aktorką. Winnym okazał się podobny kolor włosów.

Robert Górski pomylił żonę. Monika Sobień-Górska powiedziała o jego wpadce

"To jeszcze zdjęcie z ostatniej soboty, z premiery sztuki 'Art' w Teatrze 6.piętro. Wstawiam je, by udowodnić, że facetowi niewiele potrzeba, żeby uznać dwie kobiety o podobnym kolorze włosów za podobne. Robert wszak w naszym występie w 'Klinice skeczów męczących' pomylił mnie na scenie z Barbarą Kurdej-Szatan" – wyjawiła żona komika.

Opis opatrzyła emotikoną śmiejącej się buźki i wymownymi hashtagami: "jakbyniepaczeć", "obiebiale". Górski postanowił odnieść się do sytuacji, komentując udostępnione przez żonę zdjęcie w typowy dla siebie, żartobliwy sposób: "Szczerze mówiąc, gdy zobaczyłem to zdjęcie, też uznałem na początku, że stoję pierwszy z lewej. Dopiero potem się przyjrzałem i ja to jednak ten z prawej".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl