GwiazdyRobert Pattinson: Wstęp wzbroniony dla Kristen Stewart!

Robert Pattinson: Wstęp wzbroniony dla Kristen Stewart!

Robert Pattinson: Wstęp wzbroniony dla Kristen Stewart!
Źródło zdjęć: © AP
06.08.2012 16:50, aktualizacja: 06.08.2012 21:56

Robert Pattinson zakazał Kristen Stewart pojawienia się na nowojorskiej premierze najnowszego filmu z jego udziałem "Cosmopolis".

Robert Pattinson zakazał Kristen Stewart pojawienia się na nowojorskiej premierze najnowszego filmu z jego udziałem "Cosmopolis". Wprawdzie para aktorów sagi "Zmierzch" prowadzi rozmowy telefoniczne, Robert Pattinson nie chce nadal osobistego kontaktu z byłą dziewczyną. W obawie, że Kristen Stewart mogłaby się pojawić na czerwonym dywanie na premierze "Cosmopolis", w którym gra główną rolę, zgłosił ochronie, że aktorka nie ma wstępu.

Stewart nie mogła ani wejść na uroczystą galę, ani na przyjęcie po premierze. Decyzja o wyrugowaniu Stewart z imprezy podyktowana była obawą Pattinsona, iż na czerwonym dywanie mógłby odbyć się jakiś osobisty dramat, który zakłóciłby ceremonię prezentacji najnowszego dzieła Davida Cronenberga. Producenci obrazu nie byliby zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

Para nie będzie w stanie unikać się w nieskończoność. Już wkrótce będą musieli razem wystąpić w czasie rozdania nagród MTV's Video Music Awards, które odbędzie się 6 września. Rusza już również kampania promocyjna drugiej części finału sagi "Zmierzch". Film do kin wejdzie 16 listopada.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także