Trwa ładowanie...
dkwyuth

Rocznica ślubu Adamowiczów. Wdowa po prezydencie opublikowała wzruszający wpis

"Dziękuję ci kochany Pawle za każdy pojedynczy dzień, który spędziliśmy razem. Tak niewiele zabrakło nam do tej okrągłej rocznicy." – pisze na Facebooku Magdalena Adamowicz. Para obchodziłaby w tym roku 20-tą rocznicę ślubu.
Share
Paweł Adamowicz zmarł 14 stycznia 2019 roku
Paweł Adamowicz zmarł 14 stycznia 2019 rokuŹródło: East News
dkwyuth

Magdalena Adamowicz kilka dni temu zdobyła mandat europosła z ramienia Koalicji Europejskiej. Zaraz po wygranej wdowa po Pawle Adamowiczu podkreślała, że oddałaby wszystko, aby nie mieć powodów do kandydowania. To nie jedyne ważne słowa, jakie ostatnio padły.

29 maja Adamowicze obchodziliby rocznicę ślubu. Z tej okazji wdowa po prezydencie udostępniła na swoim koncie na Facebooku wzruszający wpis, w którym dziękuje swojemu nieżyjącemu już mężowi.

"Dziękuję ci kochany Pawle za każdy pojedynczy dzień, który spędziliśmy razem, za każdą rozmowę, za twoje uściski, za jakim to byłeś ojcem dla naszych kochanych córeczek. Tak niewiele zabrakło nam do tej okrągłej rocznicy. Dziś minęłoby nam 20 lat kochanie. Mam ci tak dużo do powiedzenia, tak bardzo chciałabym zamknąć oczy i kiedy znowu je otworzę, zobaczyć, że jesteś obok" – czytamy.

dkwyuth

Do wpisu Adamowicz dołączyła kilka zdjęć, na których zobaczyć możemy młodą parę. Internauci nie kryli wzruszenia. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dkwyuth

Podziel się opinią

Share
dkwyuth
dkwyuth