Trwa ładowanie...
d47m9dl

Rodriguez i Miller po raz trzeci w Mieście Grzechu

Frank Miller zdradził, że wspólnie z Robertem Rodriguezem myślą już o trzeciej części "Sin City".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodriguez i Miller po raz trzeci w Mieście Grzechu
(ZUMA/NEWSPIX.PL)
d47m9dl

Frank Miller zdradził, że wspólnie z Robertem Rodriguezem myślą już o trzeciej części "Sin City".W sierpniu odbędzie się światowa premiera obrazu "Sin City 2: Damulka warta grzechu", ale Frank Miller i Robert Rodriguez planują już kolejną odsłonę. Autor komiksu, Frank Miller, podczas Comic-Con w San Diego powiedział zgromadzonej publiczności, że rozmawiał już z Robertem Rodriguezem o trzeciej części.

- Rozmawialiśmy już z Robertem o "Sin City 3". Ale póki co lepiej idźcie do kin na drugą część, bo nikt nie da nam pieniędzy na realizację kolejnej - zażartował Miller.

"Sin City 2: Damulka warta grzechu" jest kontynuacją przeboju "Sin City: Miasto grzechu" z 2005 roku. Druga część opowie o odmienionym Dwighcie (Josh Brolin) ściganym przez jedyną kobietę, którą kochał - Avę Lord (Eva Green).

d47m9dl

W produkcji grają również Mickey Rourke, Jessica Alba, Bruce Willis, Rosario Dawson, Jaime King, Joseph Gordon-Levitt, Dennis Haysbert, Jamie Chung, Powers Boothe, Christopher Lloyd, Christopher Meloni, Jeremy Piven, Ray Liotta, Juno Temple, Stacy Keach oraz Julia Garner.

Za kamerą ponownie stanęli Frank Miller i Robert Rodriguez.

"Sin City 2: Damulka warta grzechu" zagości w polskich kinach 5 września.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Zobacz zwiastun nowego Mad Maksa!*

* "Jurassic World": zobacz plakat*

* Mark Ruffalo rozważany do roli Columbo*

d47m9dl

Podziel się opinią

Share

d47m9dl

d47m9dl