Blisko ludziRodzice Madeleine McCann o świętach. "Brakuje nam przytulania jej"

Rodzice Madeleine McCann o świętach. "Brakuje nam przytulania jej"

Rodzice Madeleine McCann o świętach. "Brakuje nam przytulania jej"
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
11.12.2019 08:25

W maju minie 13 lat od zaginięcia Madeleine McCann. Jej rodzice ciągle wierzą, że któregoś dnia wróci do domu. Z okazji zbliżających się świąt, napisali, za czym najbardziej tęsknią.

Boże Narodzenie to trudny czas dla Gerry’ego i Kate McCannów. Małżeństwo, które prawie 13 lat temu straciło córkę, opublikowało listę rzeczy, których najbardziej im brakuje. 50-laktowie z Rothley w taki sposób po raz kolejny apelują o to, by nie przerywać poszukiwań.

Madeleine McCann – rodzice

McCannowie stwierdzili, że tęsknią za trzymaniem córki Madeleine w ramionach, przytulaniem jej i całowaniem w czubek głowy. Ich jedynym marzeniem jest to, by ich rodzina znów liczyła pięć osób. Nie każdy pamięta, że Kate i Gerry mają jeszcze dwójkę dzieci – 14-letnie bliźnięta, syna i córkę, którzy stronią od zainteresowania mediów. Para Brytyjczyków prosi ludzi na całym świecie, by pomogli sprowadzić Madeleine do domu.

Wzruszające słowa McCannów zostały opublikowane na poświęconej poszukiwaniom stronie Find Madeleine. Do zaginięcia dziewczynki doszło w maju 2007 r. na wakacjach w portugalskim kurorcie Praia da Luz. Do dziś nie wiadomo, co stało się z Maddie. 3-latka spała w pokoju hotelowym, gdy jej rodzice jedli kolację z przyjaciółmi.

Gerry i Kate przekonują, że "wciąż nie stracili nadziei na wspólne święta z córką". Od lat zapewniają, iż nigdy nie przestaną szukać Maddie. – Będziemy robić to tak długo, jak będzie trzeba – podkreślają. Przez ponad 12 lat na poszukiwania dziewczynki wyłożono 11,75 mln funtów. Ostatnio śledczy Scotland Yardu dostali kolejne 300 tys. funtów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl