GwiazdyRozenek-Majdan pokazała intymne zdjęcie z synem. Dla niej to norma

Rozenek-Majdan pokazała intymne zdjęcie z synem. Dla niej to norma

Rozenek-Majdan pokazała intymne zdjęcie z synem. Dla niej to norma
Źródło zdjęć: © East News | Mateusz Jagielski
Klaudia Stabach

25.12.2018 13:12, aktual.: 25.12.2018 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna podkreśla, że stawia rodzinę na pierwszym miejscu i chętnie pokazuje fanom, jak bardzo kocha swojego męża oraz dwóch synów. W wigilijny wieczór celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym całuje w usta jednego z nastolatków.

Małgosia obdarowała syna pocałunkiem w usta podczas pozowania do zdjęć na tle choinki. Kobieta zamieściła też kilka innych fotografii z tamtego dnia, jednak całus złożony na ustach nastoletniego dziecka wywołał największe poruszenie wśród internautów.

"Nie rozumiem, jak można tak prywatne wydarzenia upubliczniać?", "Jak to możliwe, żeby matka pocałowała się z synem w usta? Tak już można? To jest strasznie dziwne" - zastanawiali się komentujący. Na odpowiedź Małgorzaty nie trzeba było długo czekać: "Ty jesteś strasznie dziwny" - stwierdziła.

To nie pierwszy raz, gdy zachowanie lub słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan poruszyły konserwatywne grono rodziców. Na początku grudnia gwiazda w jednym z wywiadów stwierdziła, że rozmawia z synami na tematy dotyczące mniejszości seksualnych, ponieważ w szkołach jest to pomijany wątek. "Uważam, że kraj który ciągle dopłaca z budżetu państwa, bo o tym mało się mówi, do lekcji religii, a nie jest w stanie zapewnić uczniom czegoś, co byłoby nowoczesną nauką o seksualności człowieka, nie idzie w dobrym kierunku" - stwierdziła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (517)
Zobacz także