Trwa ładowanie...

Rozstali się nagle po kilku latach. Agnieszka Woźniak-Starak nie od razu ujawniła, dlaczego

Pierwszym mężem Agnieszki Woźniak-Starak (wówczas Szulim) był Adam Badziak, którego prezenterka poślubiła w 2008 roku. Choć z początku wydawali się być ze sobą szczęśliwi, kilka lat później poinformowali o rozstaniu, a następnie - rozwodzie. Agnieszka Woźniak-Starak nie od razu ujawniła, dlaczego rozstała się z mężem. - I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa - brzmiały jej słowa w późniejszym wywiadzie.

Agnieszka Woźniak-Starak nie od razu ujawniła, dlaczego rozstała się z pierwszym mężem Agnieszka Woźniak-Starak nie od razu ujawniła, dlaczego rozstała się z pierwszym mężem Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2d5yri

Od 2016 do 2019 roku Agnieszka Woźniak-Starak była żoną Piotra Woźniaka-Staraka, którego nazwisko postanowiła zachować. Wcześniej była jednak związana z Adamem Badziakiem - sportowcem, którego poznała w klubie, bawiąc się z przyjaciółkami. Ich miłość nie przyszła od razu. Wszystko stało się po roku od ich pierwszego spotkania.

Agnieszka Woźniak-Starak była żoną Adama Badziaka

- Miał beznadziejne buty, koszulkę z nadrukiem jakiegoś zespołu. Był nieuczesany, niewymuskany. Pomyślałam: "jaki grzeczny". Na pewno jest fajny, taki cichutki, sierotka. Zapamiętałam go - opowiadała Woźniak-Starak w wywiadzie dla "Vivy!" kilka lat później.

Jednak dopiero, kiedy ich drogi ponownie się skrzyżowały, zaiskrzyło. Chwila rozmowy wystarczyła, aby oboje stwierdzili, że są sobie przeznaczeni. We wrześniu 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Wszystko zdawało się być idealne - niestety, do czasu.

Agnieszka (wówczas Szulim) i Adam Badziak w 2011 roku AKPA
Agnieszka (wówczas Szulim) i Adam Badziak w 2011 roku Źródło: AKPA, fot: AKPA

Dlaczego ich małżeństwo się rozpadło?

Nieco ponad cztery lata od momentu ślubu Woźniak-Starak i Badziak poinformowali o rozstaniu. Mówiono, że pragną od życia czegoś innego - że on chciał powiększyć rodzinę, a ona - rozwijać swoją karierę. Dziennikarka dopiero po latach zdradziła, że nie do końca tak było. W trakcie małżeństwa z Adamem Badziakiem była w ciąży, ale straciła dziecko.

d2d5yri

- Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa - powiedziała w wywiadzie dla "Pani".

Po rozstaniu byli małżeństwem jeszcze przez kilka lat. O rozwodzie zadecydowali wtedy, kiedy prezenterka związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, późniejszym mężem.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak w 2018 roku AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak w 2018 roku Źródło: AKPA, fot: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Małgorzata Rozenek wspiera Woźniak-Starak: "Pokazuje niezwykły hart ducha"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2d5yri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d5yri