GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny męża. Trudno jest się nie wzruszyć

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny męża. Trudno jest się nie wzruszyć

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak

11.07.2021 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak dwa lata temu przeżywa okropną tragedię. Jej ukochany mąż - Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na mazurskim jeziorze. Dzisiaj świętowałby swoje 41. urodziny.

Piotr Woźniak-Starak był wielką miłością Agnieszki. W jednym z wywiadów przyznała, że zawsze jej imponował. "Mój maż mi imponuje za każdym razem, bo on jest szalony, ale w tym szaleństwie absolutnie jest jakaś metoda i zawsze z tego wychodzi coś fajnego. On jest bardzo kreatywnym człowiekiem" - powiedziała.

Wielka miłość

Małżeństwo wiodło szczęśliwe i pełne przygód życie. "Lubimy mieć dużo znajomych, bardzo dużo się zawsze dzieje, prowadzimy dosyć otwarty dom, w którym się zawsze mieli i wpadają ludzie, np. żeby dyskutować o filmach i scenariuszach. Musiałam się trochę przestawić, bo jestem jedynaczką i bywam introwertyczna, lubię się zamykać. A Piotrek lubi tak prowadzić życie, że wokół niego zawsze jest mnóstwo ludzi" - powiedziała Woźniak-Starak dla magazynu "Gala".

Niestety wszystko zniweczył nieszczęśliwy wypadek w nocy z 17-18 sierpnia 2019 roku. Piotr Woźniak-Starak wypłynął motorówką na jezioro Kisajno i podczas gwałtownego skrętu wypadł za burtę i zginął na miejscu.

Śmierć ukochanego załamała dziennikarkę. Na pewien czas całkowicie wycofała się z życia publicznego i nie pracowała. Dziś stara się znowu dostrzegać sens życia i cieszyć się swoim zdrowiem, pasjami i ukochanymi psami.

10 lipca Piotr Woźniak-Starak kończyłby 41 lat. Agnieszka Woźniak-Starak doskonale o tym pamiętała. Prezenterka opublikowała na InstaStory czarno-białe zdjęcie ukochanego. Nie zostawiła żadnego opisu, ale patrząc na jego koszulkę, można się domyślić, że zdjęcie zostało zrobione podczas pracy na planie filmu "The Coldest Game" (Ukryta Gra), który było ostatnim dziełem producenta.

Piotr Woźniak-Starak
Piotr Woźniak-Starak

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)