GwiazdyRussell Brand: Chcę znów być narkomanem

Russell Brand: Chcę znów być narkomanem

Russell Brand: Chcę znów być narkomanem
Źródło zdjęć: © AP

08.08.2012 22:39, aktual.: 08.08.2012 23:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjski aktor i komik, Russell Brand, przez wiele lat walczył z uzależnieniem od narkotyków, głównie heroiny. Od 10 lat jest „czysty”, jednak wciąż wspomina tamte czasy. I – co może szokować – twierdzi, że tęskni za okresem, kiedy był w szponach nałogu.

Brytyjski aktor i komik, Russell Brand, przez wiele lat walczył z uzależnieniem od narkotyków, głównie heroiny. Od 10 lat jest „czysty”, jednak wciąż wspomina tamte czasy. I – co może szokować – twierdzi, że tęskni za okresem, kiedy był w szponach nałogu. Tego szokującego wyznania dokonał w wywiadzie dla filmu dokumentalnego BBC „Russell Brand: From Addiction to Recovery”.

„Właśnie tak rozpoznajesz, że uzależnienie to choroba” tłumaczy Brand. „Nie ma znaczenia, że kiedyś siedziałem w jakimś małym mieszkanku, a teraz mieszkam w Savoyu. Zazdroszczę staremu sobie. Nic nie ma dla mnie znaczenia – pieniądze, sława, władza, seks, kobiety. Wolałbym znów być narkomanem”.

„Heroina to bardzo chciwy narkotyk” opowiada dalej. „Zabierze ci wszystko. Najpierw pieniądze. Potem przyjaciół, rodzinę, samochód, dom. Potem zabierze się za twoje ciało. W końcu zacząłem brać narkotyki z ludźmi, którym brakowało oka czy innych części ciała. Heroinę bierzesz tak długo, aż ona pozbawi cię życia. Zabierze ci wszystko, a ty oddasz jej to z ochotą, zamiast przestać brać”.

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także