Rzadko mówi o mężu. Jest od niej młodszy 10 lat

Rzadko mówi o mężu. Jest od niej młodszy 10 lat

Anna Guzik opowiedziała o mężu
Anna Guzik opowiedziała o mężu
Źródło zdjęć: © AKPA
27.03.2024 21:36, aktualizacja: 28.03.2024 10:50

Anna Guzik i Wojciech Tylka są małżeństwem od 2013 roku. Aktorka, która jest starsza od męża o dziesięć lat, wyznała w najnowszym wywiadzie, że to on jest jej największym krytykiem. - Widzę, kiedy jest tak sobie i on wtedy tego nie komentuje - wyjawiła.

W 2013 roku Anna Guzik i dziesięć lat młodszy Wojciech Tylka stanęli na ślubnym kobiercu. Dziś tworzą nie tylko szczęśliwe małżeństwo, ale są także rodzicami trzech córek: bliźniaczek Niny i Barbary oraz Bogny. Guzik rzadko kiedy porusza publicznie temat małżeństwa i rodziny. W ostatnim wywiadzie uchyliła jednak rąbka tajemnicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mąż Anny Guzik jest jej krytykiem

Anna Guzik udzieliła wywiadu dziennikarce "Co za Tydzień", w którym opowiedziała m.in. o krytyce i wsparciu ze strony rodziny. W rozmowie zaczęła od mamy, która choć była jej pierwszym krytykiem, tak naprawdę nigdy wprost jej nie skrytykowała. Inaczej jest jednak z mężem aktorki, Wojciechem Tylką, który daje jej znać, gdy nie jest w pełni zadowolony.

- Mąż jest większym krytykiem, ale też widzę, kiedy mu się podoba, kiedy jest ze mnie dumny, a widzę, kiedy jest tak sobie i on wtedy tego nie komentuje, bo ja to widzę. Więc oczywiście ci najbliżsi od razu są lustrem tego, co udało ci się zrobić - oznajmiła Anna Guzik.

"Wprowadza dyscyplinę"

Anna Guzik i Wojciech Tylka mieszkają obecnie w Bielsku-Białej. Aktorka bardzo często dojeżdża do Warszawy, gdzie nagrywa m.in. kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej". Z tego też względu to jej mąż częściej zajmuje się trzema córkami.

- Wprowadza dyscyplinę, potrafi ustalić plan dnia. Świetnie gotuje, wtedy, gdy ja jestem w pracy. Zajmuje się dziewczynami wspaniale, bardzo mu za to dziękuję - powiedziała Anna Guzik w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Mimo wielu obowiązków rodzicielsko-zawodowych, aktorka i jej mąż uwielbiają spędzać czas we dwoje. Na profilu Anny Guzik na Instagramie możemy znaleźć m.in. zdjęcia i filmiki z ich wspólnych wypadów w góry.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta