GwiazdyAnna Guzik planuje założyć z mężem nowy biznes. To doskonała inwestycja

Anna Guzik planuje założyć z mężem nowy biznes. To doskonała inwestycja

Anna Guzik planuje założyć z mężem nowy biznes
Anna Guzik planuje założyć z mężem nowy biznes
Źródło zdjęć: © Instagram.com
18.04.2022 11:22, aktualizacja: 18.04.2022 11:40

Anna Guzik mieszka wraz z mężem oraz trzema córkami w Bielsku-Białej, gdzie pracuje w Teatrze Polskim. Jednak ostatnio zastanawia się nad zdobyciem innego źródła dochodu. Z ukochanym planuje zaangażowanie się w nową inwestycję, dzięki której zabezpieczą przyszłość swoich dzieci.

Anna Guzik poznała swojego męża, Wojciecha Tylkę, podczas pobytu w górach. Mężczyzna był wtedy jej instruktorem – uczył aktorkę jazdy na snowboardzie. Zauroczenie zamieniło się w prawdziwą miłość. W 2013 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak" pod Giewontem. Trzy lata później małżeństwo doczekało się dwóch córek. Na świat przyszły bliźniaczki – Nina oraz Barbara. W kolejnym roku do rodziny dołączyła Bogna. 

Anna Guzik chce założyć z mężem nowy biznes

Anna Guzik i Wojciech Tylka mieszkają z trzema córkami w Bielsku-Białej. Aktorka gra tam w Teatrze Polskim i, gdy jest to konieczne, dojeżdża na plan zdjęciowy do Warszawy. Z kolei jej mąż prowadzi szkółkę narciarską oraz wypożyczalnię sprzętu. Teraz małżeństwo planuje rozszerzyć tę działalność i otworzyć w pobliżu pensjonat. Inwestycja w nieruchomość w miejscowości turystycznej raczej nie może być nietrafionym pomysłem. 

"Wojtek zapalił się do tego pomysłu, co więcej, blisko wyciągu jest budynek, który można kupić, wyremontować i przystosować do tego, by spełniał wszelkie warunki pensjonatu. Zainteresowali się tym budynkiem i bardzo wierzą, że uda im się zrealizować ten plan. Anka i Wojtek myślą bardzo przyszłościowo. Chcą rozwijać biznesy, by ich córeczki miały łatwiejszy start w życie. (…) Wojtek ma głowę na karku, ale szyją jest Ania, która jak trzeba odezwie się, zareaguje i przywoła do porządku. Jest dla Wojtka wielkim wsparciem" – mówi przyjaciel pary ma łamach "Rewii".  

Kariera Anny Guzik

Anna Guzik od ponad 20 lat związana jest z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej. Jednak popularność wśród polskim telewidzów zyskała w 2004 roku, gdy dołączyła do ekipy serialu "Na wspólnej". Do tej pory wciela się w nim w postać Żanety Zięby. W międzyczasie grała również tytułową rolę w produkcji TVN "Hela w opałach". Na swoim koncie ma także zwycięstwo w szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami". Z kolei w dziewiątej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zajęła trzecie miejsce.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta