Trwa ładowanie...

Rzuciła prywatną szkołę i została panią domu. "Ludzie mówią, że się marnuję"

Swojego obecnego męża poznała, gdy miała 16 lat. Trzy lata później zaszła w ciążę, która była planowana. Obecnie ma troje dzieci i całkowicie poświęca się swojej rodzinie i pełnieniu roli pani domu. Nie uważa, że edukacja oraz kariera są jej potrzebne do szczęścia.

Share
Założyła rodzinę, gdy miała 19 lat
Założyła rodzinę, gdy miała 19 lat Źródło: Instagram.com
d3sr07d

29-letnia Bronte Rawlingson jest żoną 35-letniego Phila. Wspólnie wychowują troje dzieci: 9-letnią Amelię, 6-letnią Fenellę oraz Theodore’a, który ma obecnie 18 miesięcy. Bronte mówi sama o sobie, że jest tradycyjną panią domu, a czas spędza na dbaniu o dzieci, gotowaniu i sprzątaniu, podczas gdy jej mąż zarabia na życie, prowadząc firmę hydrauliczną. Kobieta już od najmłodszych lat wiedziała, że w przyszłości będzie chciała się oddać rodzinie, dlatego założyła ją bardzo wcześnie, rezygnując bez problemu z prywatnej szkoły, studiów i kariery. 

Rzuciła szkołę i została nastoletnią mamą 

Bronte poznała Phila na plaży, gdy miała 16 lat. Rok później para postanowiła, że razem zamieszka. Kobieta jak najszybciej chciała założyć rodzinę i w tym celu rzuciła prywatną szkołę. To nie spodobało się jej rodzicom, którzy przez lata płacili bardzo wysokie czesne i liczyli na to, że córka pójdzie na studia. Jednak Bronte stwierdziła, że nie może ulec presji innych i sama musi podjąć decyzję o tym, jaki styl życia chce prowadzić. Bronte urodziła więc pierwsze dziecko, gdy miała 19 lat. Ciąża była zaplanowana.  

"Zawsze chciałam być mamą i żoną. Myślałam o tym, odkąd byłam małą dziewczynką. Marzyłam o tym, kiedy bawiłam się lalkami" – przyznała Bronte w rozmowie z "The Sun" i stwierdziła, że zanim urodziła Amelię, to zawsze czuła pewnego rodzaju pustkę. Teraz, gdy ma troje dzieci, całkowicie się im poświęca i nie wyobraża sobie oddania ich np. w ręce niani.  

Poglądy kobiety uznawane są za kontrowersyjne 

Bronte Rawlingson mówi, że jest panią domu w tradycyjnym rozumieniu tego słowa i nie boi się wyrażać swoich kontrowersyjnych poglądów na temat życia rodzinnego oraz relacji damsko-męskich. "Uważam, że jednym z powodów, dla których obecnie jest tak wiele nieudanych małżeństw, jest to, że kobiety nie zachowują się tak, jakby chcieli tego mężczyźni" – stwierdziła w wywiadzie z "The Sun". "Uważa się to za marnotrawstwo, gdy wyedukowana kobieta zostaje jedynie panią domu. To tak, jakby dbanie o dom i rodzinę było odpowiednie tylko dla kobiet, które są mało inteligentne lub nie mają lepszych perspektyw" – dodała wzburzona Bronte, dodając, że czasem jest "antyfeministką". 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Mama trojaczków pokazała, jak teraz wygląda jej brzuch

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3sr07d

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sr07d
d3sr07d