Trwa ładowanie...

Salma Hayek o pracy z Meghan Markle. "Nie mogłam powiedzieć nawet mojemu mężowi!"

Meghan Markle przez siedem miesięcy pracowała w tajemnicy nad specjalnym wydaniem magazynu "Vogue". Na jego okładce umieściła silne, inspirujące kobiety, które zmieniają świat. Wśród nich znalazła się Salma Hayek. Jak wspomina współpracę z Meghan?

Share
Salma Hayek o pracy z Meghan Markle. "Nie mogłam powiedzieć nawet mojemu mężowi!"
Źródło: Getty Images
d30paqf

Meghan Markle i "Vogue"

Meghan Markle została współwydawczynią wrześniowego numeru brytyjskiego "Vogue'a". Na okładce znalazło się 16 pól ze zdjęciami 15 kobiet, które według księżnej Sussex zmieniają świat. Na jednym z nich pojawiło się lustro, w którym czytelnik ma "zobaczyć" swoje odbicie. Do kobiet wybranych przez Markle zaliczają się m.in. modelka i działaczka społeczna Adwoa Aboah, somalijska bokserka Ramla Ali czy aktorki Jane Fonda i Salma Hayek. Ta ostatnia postanowiła opowiedzieć o przebiegu współpracy z księżną Sussex.

Salma Hayek o współpracy z Meghan Markle

Salma Hayek zdradziła, że współpraca z Meghan była objęta ścisłą tajemnicą. W rozmowie z CNN przyznała, że nie mogła o tym z nikim rozmawiać.

d30paqf

- Nie mogłam powiedzieć nawet mojemu mężowi! - zdradziła meksykańska aktorka. Dodała, że była kompletnie zszokowana, gdy Meghan powiedziała, że na okładce "Vogue'a" pojawią się jej ulubione kobiety i Salma jest jedną z nich.

- Zupełnie się tego nie spodziewałam - mówi Hayek. - Zaczęła opowiadać o tym, że od pewnego czasu mnie obserwuje i dlaczego akurat ja zostałam wybrana.

Markle postawiła na Hayek m.in. z powodu jej współpracy z firmą Revlon, która zaowocowała kampanią przeciw przemocy domowej.

- Myślę, że nawiązałyśmy więź, jeszcze zanim ze sobą zaczęłyśmy rozmawiać - kontynuuje aktorka. - Szokujące było dla mnie to, że ta osoba mnie obserwowała, a ja nie miałam o tym pojęcia. To naprawdę piękne i naprawdę myślę, że mamy specjalną więź - dodaje.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d30paqf

Podziel się opinią

Share
d30paqf
d30paqf