Trwa ładowanie...
d1tjeoz

Sandra Kubicka uczestniczy w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Nie widziała mamy przez 7 lat

Sandra Kubicka jest uczestniczką 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz zdradziła jak wyglądało jej dzieciństwo. – Dzieciaki śmiały się ze mnie, że istnienie mamy sobie sama wymyśliłam – mówi modelka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"
Sandra Kubicka w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (ONS.pl)
d1tjeoz

Sandra Kubicka - "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

Sandra Kubicka urodziła się Łodzi. W 2008 roku przeprowadziła się razem z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Jest drugą po Joannie Krupie polską modelką, której sesję opublikował magazyn "Treats!". Obecnie możemy ją podziwiać w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na początku 2019 roku zdradziła, że cierpi na zespół policystycznych jajników, czyli PCOS.

Zobacz także: Sandra Kubicka relacjonuje walkę z chorobą. Są pierwsze sukcesy

d1tjeoz

Sandra Kubicka wspomina dzieciństwo

Teraz na łamach "Super Expressu" opowiedziała o swoim dzieciństwie, które nie było usłane różami. – Moja mama miała 19 lat, kiedy mnie urodziła, nie miała wtedy pieniędzy, ani dobrej pracy – wyjaśnia Sandra Kubicka. – Gdy miałam sześć lat, wyjechała za chlebem do Ameryki, bo chciała zarobić na moje dobre wychowanie. Miała wrócić do Polski po kilku miesiącach... – dodaje.

– Wtedy było mi przykro, że mama mnie zostawiła, ojca nigdy nie znałam. W Dzień Matki dzieciaki śmiały się ze mnie, że istnienie mamy sobie sama wymyśliłam. Po wielu latach miałam możliwość polecieć do USA, gdy wylądowałam na Florydzie, na lotnisku zobaczyłam piękną, wysoką brunetkę, którą znałam jedynie ze zdjęć. Nie mam do mamy żalu, bo w wielkiej miłości wychowywali mnie dziadkowie, a te perypetie nauczyły mnie jak być silniejszą osobą – kwituje modelka.

Źródło: "Super Express"

Zobacz także: Sandra Kubicka zaręczyła się. Z narzeczonym pojechała na wakacje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1tjeoz

Podziel się opinią

Share

d1tjeoz

d1tjeoz