GwiazdySara Boruc chwali się nadchodzącą płytą. "Mam jakieś doświadczenie życiowe"

Sara Boruc chwali się nadchodzącą płytą. "Mam jakieś doświadczenie życiowe"

Sara Boruc chwali się nadchodzącą płytą. "Mam jakieś doświadczenie życiowe"
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
26.06.2018 09:43, aktualizacja: 26.06.2018 14:32

Sara Boruc-Mannei została piosenkarką. Jej pierwszy singiel "Tlen" spotkał się z mieszanymi reakcjami. Żona byłego piłkarza reprezentacji Polski opowiada teraz o płycie, którą promował.

Sara od dawna zapowiadała rozpoczęcie kariery muzycznej. Wreszcie pojawiła się piosenka, która jednym przypadła do gustu, innym mniej. Najwyraźniej świeżo upieczona wokalistka nie myśli o takich reakcjach, woli skupić się na twórczości.

– Bardzo chciałam, żeby była to muzyka inspirowana latami 90., trochę muzyką R&B, którą bardzo cenię, natomiast jest tam też wpływ popu, elektroniki, która jest dzisiaj bardzo modna – mówi agencji Newseria Sara Boruc-Mannei. Mannei zaznacza, że debiutancki utwór, wbrew pozorom, nie jest o miłości, ale o tym, by wyjść z toksycznego związku i nie zatracać się w walce o niego.

Zdradziła też, czego będą dotyczyć kolejne utwory. Płyta "LoVe on your own" trafi do sklepów 24 sierpnia. Wcześniej ukaże się jeszcze jeden singiel.
– Są wesołe piosenki, bo moje życie absolutnie jest pozytywne i jestem szczęśliwa, natomiast przeżyłam też swoje i dzięki temu, że debiutuję dość późno, to mam jakieś doświadczenie życiowe, o którym mogłam zaśpiewać szczerze – mówi żona Artura Boruca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl