GwiazdySaszan ostrzega przed wakacjami w Egipcie. Zdjęcie "mówi" samo za siebie

Saszan ostrzega przed wakacjami w Egipcie. Zdjęcie "mówi" samo za siebie

Saszan ostrzega przed wakacjami w Egipcie
Saszan ostrzega przed wakacjami w Egipcie
Źródło zdjęć: © Instagram | saszan
26.09.2022 18:46, aktualizacja: 26.09.2022 19:06

Saszan spędziła ostatnie dni w Egipcie, z którego wróciła naprawdę niezadowolona. Celebrytka opowiedziała o swoich doświadczeniach, pokazując zdjęcie, które budzi grozę. "W tym kraju nie zmieniło się nic, a mam wrażenie, że nawet pogorszyło. Piękna starożytna historia kraju, niestety obecne czasy to dzicz, radykalizm i syf" - czytamy w instagramowej relacji.

Saszan, czyli Roksana Pindor, jest niemałą gwiazdą na Instagramie. Obserwowana przez ponad 200 tys. osób wokalistka, celebrytka i influencerka podzieliła się z fanami przykrymi doświadczeniami z wakacji w Egipcie. I choć sama twierdzi, że nie jest osobą wymagającą, Egipt zaskoczył ją sporymi zmianami w kwestii szacunku do innych kultur.

Saszan ostrzega przed wakacjami w Egipcie

Niesmaczne jedzenie, niekulturalni lokalsi i kurort, który był typowo "arabski". Saszan opowiedziała w relacji na Instagramie o swoich spostrzeżeniach dotyczących Egiptu, który jej zdaniem zmienił się na niekorzyść. Mimo tego, że spędzała już wakacje w tym kraju, stwierdziła, że teraz nie czuła się bezpiecznie jako osoba-kobieta spoza rejonu.

"Jeśli chodzi o wyjazd: dosyć nieudany. Egipt warto zwiedzić dla piramid i muzeum (które kocham, interesuje się nimi od lat) jednak same hotele, kultura, czystość to nie jest coś, do czego chciałabym wrócić. Trafiliśmy na typowo arabski hotel, gdzie trudno było znaleźć kobiety w bikini. Nie patrzono na to przychylnie" - napisała Saszan na InstaStory.

"Zabrałam ze sobą kilka krótkich sukienek, jednak strach było je zakładać. Kobiety w większości zasłonięte na twarzach nie mogły również jeść przy stołach. Jedzenie okropne, Egipcjanie nabierający wszystko rękami, bardzo niekulturalni i wpychający się w kolejkę do czegokolwiek. Wszędzie naciągacze i oszuści. Bardzo ciężko było szukać w tym wszystkim odpoczynku. Szczególnie będąc kobietą" - oznajmiła także celebrytka.

"Dzicz, radykalizm i syf"

Oprócz samego niezadowolenia z kurortu i hotelu Saszan dodała, że Egipt nie robi już takiego wrażenia, jeżeli chodzi o zwiedzanie i zabytki, ponieważ wszędzie jest brudno.

"Ostatni raz w Egipcie byłam 15 lat temu. W tym kraju nie zmieniło się nic, a mam wrażenie, że nawet pogorszyło. Piękna starożytna historia kraju, niestety obecne czasy to dzicz, radykalizm i syf. Szczerze czekaliśmy na powrót do Polski. I szczerze Egipt odradzam" - czytamy.

Na dowód celebrytka pokazała zdjęcie z jednej z kolacji, gdzie wszystko było rozrzucone.

Tak wyglądała jedna z kolacji w hotelu, w którym mieszkała Saszan
Tak wyglądała jedna z kolacji w hotelu, w którym mieszkała Saszan© Instagram | saszan
Saszan ostrzega przed wakacjami w Egipcie
Saszan ostrzega przed wakacjami w Egipcie© Instagram | saszan

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta