ModaSchowaj do szafy wyrazistą biżuterię. Teraz nosimy tylko taką

Schowaj do szafy wyrazistą biżuterię. Teraz nosimy tylko taką

Schowaj do szafy wyrazistą biżuterię. Teraz nosimy tylko taką
Monika Zonenberg

20.09.2017 15:26, aktual.: 20.09.2017 20:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Minimalistyczna biżuteria to nie tylko największy trend ostatnich sezonów, to także klasyczne wzornictwo, pasujące do każdej okazji i nastroju. Taka biżuteria dobrze będzie wyglądać nawet do codziennej garderoby, więc nie będziesz musiała długo zastanawiać się nad dobieraniem jej do swoich ubrań.

Modą zawładnął trend minimalizmu i funkcjonalności. Cienkie łańcuszki i bransoletki, niewielkie kolczyki to najgorętszy wybór tego sezonu. Są wygodne, więc nie musisz zdejmować ich nawet do snu. Bez względu na to, czy idziesz na imprezę, spotkanie biznesowe czy eleganckie przyjęcie - taka biżuteria zawsze zachwyci. Sprawdzi się także w momentach, kiedy nie będziesz miała weny i pomysłu na to, jakie dodatki dobrać. W zależności od tego, jakie metale preferujesz, możesz wybrać złoto lub srebro. Staraj się ich nie mieszać, by zachować klasę i elegancję.

Minimalistyczną biżuterię możesz nosić na kilka sposobów. Wybierz delikatne kolczyki i noś je same, lecz jeśli masz kilka dziurek w uchu - swobodnie możesz dodać kilka takich samych lub połączyć wzory. To samo tyczy się bransoletek i naszyjników - możesz założyć kilka i stworzyć swój własny, spersonalizowany zestaw, dobrany właśnie przez ciebie. W przypadku naszyjników często da się regulować ich długość. Dzięki temu możesz osiągnąć efekt modnego stopniowania. Proste pierścionki z małymi kamieniami również możesz dowolnie miksować. Ich liczbę reguluj zgodnie ze swoim humorem - czasem czujemy się dużo lepiej z pojedyńczym dodatkiem, a niekiedy mamy ochotę zostać prawdziwą divą.

Mniej znaczy więcej i właśnie na tej zasadzie powinny opierać się twoje wybory. Złoto lub srebro zapewnią ci nie tylko luksus posiadania dodatków wysokiej jakości, ale także obietnicę, że długo będziesz mogła z nich korzystać. Odpowiednia dbałość o biżuterię także pomoże przedłużyć ci jej żywot. Wystarczy, że w twojej szkatułce znajdzie się kilka par kolczyków, naszyjników na cienkim łańcuszku oraz podobnych bransoletek, a przez długi czas nie będziesz nawet myślała o dodaniu czegoś wyrazistego.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)