Schreiber ma "nową twarz". "To jest co najmniej śmieszno-żenujące"

Schreiber ma "nową twarz". "To jest co najmniej śmieszno-żenujące"

Marianna Schreiber przeszła dużą metamorfozę
Marianna Schreiber przeszła dużą metamorfozę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
09.09.2023 10:24, aktualizacja: 09.09.2023 11:50

Marianna Schreiber, żona polityka PiS Łukasza Schreibera, dwa lata temu wzięła udział w castingu do "Top Model". Zaskakujące jest jednak to, że obecnie wygląda młodziej niż wtedy. Przyznała, że to zasługa.... pozytywnego nastawienia i zabiegów medycyny estetycznej.

O Mariannie Schreiber głośno zrobiło się, gdy wzięła udział w castingu do programu "Top model". Otwarcie przyznała wtedy, że jej mąż — polityk PiS Łukasz Schreiber — nie wiedział o jej planach. Choć pożegnała się z programem, zyskała spore grono fanów, którzy regularnie śledzą jej internetową aktywność. Teraz postanowiła pokazać swoje dawne zdjęcie zrobione podczas realizacji show.

Wiele osób zachwyca się jej obecnym wyglądam, ale są też nieprzychylne komentarze. "Proszę nie wmawiać, że niekorzystanie z takich zabiegów jest zaniedbywaniem siebie" - napisała jedna z kobiet.

Schreiber krytykuje swój dawny wizerunek

Marianna Schreiber opublikowała zdjęcie z programu "Top Model" i porównała je z tym, jak wygląda teraz. Nie szczędziła słów krytyki pod własnym adresem.

"Jestem wręcz przerażona, jak zaniedbaną miałam skórę twarzy. Wtedy tego nie dostrzegałam i niestety swoje dołożyło bardzo częste korzystanie z solarium (raz 8/9 minut)" - napisała na Instagramie.

Przyznała, że przywrócenie skórze dawnego blasku zajęło jej sporo czasu. Największa zmiana zaszła jednak w jej głowie.

"Nie tylko ciało wymagało poprawy, a przede wszystkim moje wnętrze. Wnętrze, które powodowało, że nie wierzyłam w siebie. Bałam się wykonać krok naprzód, bo nie czułam się silna, nie akceptowałam siebie".

Dodała, że czasami znów ogarnia ją brak wiary w siebie, ale teraz wie, jak sobie z nim radzić. "Od tego mam rodzinę, przyjaciół i Was - by w siebie nie wątpić" - wyznała, po czym przeszła do konkretów.

"Kto zgadnie, jakie zabiegi stosowałam?" - zapytała, dodając hashtag #medycynaestetyczna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Internauci oskarżają Schreiber o dwulicowość

Wielu internautów zarzuciło Schreiber, że mówi o pewności siebie, a tak naprawdę promuje zabiegi medycyny estetycznej.

"To jest co najmniej śmieszno-żenujące. Kobieta, która na sztandarach ma akceptację siebie, wygląda po operacji i zabiegach jak kompletnie inna osoba. To samo z poglądami. Stanowski od początku niestety miał racje, że jest Pani przystawką partii męża" - napisał jeden z komentujących.

"Po lewej to nie jest 'zaniedbanie' tylko ewidentny brak ingerencji medycyny estetycznej. Jeśli już pretenduje Pani do bycia głosem rozsądku pośród opinii publicznej, proszę nie wmawiać, że niekorzystanie z takich zabiegów jest zaniedbywaniem siebie" - napisała jedna z kobiet.

"O matuchno. Nie oglądałem 'Top Model', więc nie powiedziałbym, że to Ty" - dziwi się jeden z fanów.

Nie zabrakło również osób, zachwycających się efektami metamorfozy. "Ja też tak chcę wyglądać! Różnica kolosalna, zmiana na plus. Chciałabym wiedzieć, co to były za zabiegi". "Teraz dużo piękniejsza. Promieniejesz" - czytamy w sekcji komentarzy pod zdjęciem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl