Marianna Schreiber pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Poznalibyście ją?

Marianna Schreiber pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Poznalibyście ją?

Marianna Schreiber podzieliła się z fanami swoimi zdjęciami z przeszłości
Marianna Schreiber podzieliła się z fanami swoimi zdjęciami z przeszłości
Źródło zdjęć: © Instagram | marysiaschreiber
29.08.2023 14:00, aktualizacja: 29.08.2023 15:08

Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio w relacji na Instagramie Marianna Schreiber zaprezentowała obserwatorom swoje zdjęcia z dzieciństwa i czasów studiów. Bardzo się zmieniła?

O Mariannie Schreiber głośno zrobiło się, gdy wzięła udział w castingu do programu "Top model". Otwarcie przyznała wtedy, że jej mąż — polityk PiS Łukasz Schreiber — nie wiedział o jej planach. Choć pożegnała się z programem, zyskała spore grono fanów, którzy regularnie śledzą jej internetową aktywność.

Przez wiele miesięcy promowała swoją partię "Mam dość". Choć ostatecznie partia została zarejestrowana, sama założycielka przyznała, że nie ma z nią obecnie nic wspólnego. "Nie chcę mieć nic wspólnego z tym bytem i wszystkim, co go dotyczy. Odcinam się od tego. Cieszę się, że nie będę brała udziału w tym krindżu" - napisała.

Marianna Schreiber pokazała zdjęcia z młodości

Żona polityka regularnie dzieli się z obserwatorami zarówno fragmentami swojego życia prywatnego, jak i opiniami na wiele tematów, szczególnie tych, które dość mocno wybrzmiewają w przestrzeni publicznej. Ostatnio jednak, na fali wakacyjnych powrotów do miejsc związanych z dzieciństwem, Marianna Schreiber postanowiła pokazać swoim obserwatorom kilka ujęć z przeszłości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W relacji na Instagramie zaprezentowała swoje zdjęcia sprzed ponad 20 lat roku oraz te, wykonane w czasie studiów.

Marianna Schreiber na zdjęciach z dzieciństwa
Marianna Schreiber na zdjęciach z dzieciństwa© Instagram | marysiaschreiber

Widać, że w tamtym czasie preferowała zdecydowanie ciemniejszy kolor włosów. "Poznalibyście mnie" - pytała fanów.

Marianna Schreiber w czasach studenckich
Marianna Schreiber w czasach studenckich© Instagram | marysiaschreiber

Wspomnienia z dzieciństwa

Powrót do zdjęć z przeszłości zapoczątkowała najprawdopodobniej wizyta w miejscu, do którego — jak sama napisała — wraca w każde wakacje.

"Za każdym razem, gdy patrzę na te pamiątkowe zdjęcia, pojawiają się przed moimi oczyma wszystkie wspomnienia. Upadki na rowerze, trzymanie babci za rękę, zrywanie malin, zwiedzanie świata od innej strony niż ten, który miałam każdego dnia, niż ten, w którym się urodziłam i wychowywałam (Warszawa). Dziś pokazuję ten kawałek świata swojemu dziecku" - wspominała na Instagramie Marianna Schreiber.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl