GwiazdySekret urody Bogny Sworowskiej. Modelka wciąż zachwyca pięknymi rysami

Sekret urody Bogny Sworowskiej. Modelka wciąż zachwyca pięknymi rysami

Bogna Sworowska ma własną receptę na urodę.
Bogna Sworowska ma własną receptę na urodę.
Źródło zdjęć: © AKPA

09.02.2021 07:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bogna Sworowska, mimo upływu lat, praktycznie w ogóle się nie zmienia. Modelka i bizneswoman odkryła idealny przepis na to, aby zawsze cieszyć pięknym oraz zdrowym wyglądem - niezależnie od okoliczności. Sworowska udowadnia, że wiek to tylko liczba, a uroda niekoniecznie musi szybko przemijać.

Nietuzinkowa uroda Bogny Sworowskiej pozwoliła modelce na rozwinięcie skrzydeł w wymagającej branży, którą wybrała. Choć wielokrotnie przyznawała się do tego, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, robi to wyjątkowo z umiarem i smakiem. Przede wszystkim skupia się na większej aktywności fizycznej.

Sposób na piękno według modelki

Bogna Sworowska wyznała, że pije dużo wody, stara się unikać cukru, a zamiast klasycznej kawy pije zbożówkę. Choć uwielbia słodycze, Sworowska nie ulega m zbyt często. Za to zjada mnóstwo warzyw i ryb. Jak przyznała w rozmownie ze "Światem zdrowia": "Przyjemność wynikająca z gotowania i jedzenia w moim superwieku jest bardzo ważna".

Sworowska regularnie spaceruje i ćwiczy, aby zachować elastyczność skóry na dłużej. Modelka wiele razy powtarzała, że nie ma nic lepszego od zdrowych i długich spacerów. Jednak w przeciwieństwie do koleżanek z branży, Sworowska nie neguje korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. W przy okazji przypomina, że ważny jest wybór specjalisty, który doskonale wie, co robić.

Modelka zdecydowanie bardziej woli korzystać z naturalnych zabiegów, które pomagają jej zachować piękno na dłużej.

"Raz lub dwa razy do roku idę na zabiegi przy użyciu laserów frakcyjnych w celu ujędrnienia, pobudzenia skóry do produkcji własnego kolagenu, którego z wiekiem mamy coraz mniej" - kontynuowała w "Świecie zdrowia".

Sworowska bardzo lubi testować nowe kosmetyki zarówno pielęgnacyjne, jak i te do makijażu. Dla dawnej II Wice Miss Polonia najważniejsze jest pozytywne nastawienie oraz samopoczucie. Przy okazji stwierdziła także, że szczery uśmiech zawsze jest największą ozdobą. 54-letnia modelka nie przejmuje się swoim wiekiem, a według niej "nie powinniśmy się przejmować zmarszczkami, ponieważ wszyscy się zestarzejemy".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także