Trwa ładowanie...
ycipk-34jajl

Selma Blair ma stwardnienie rozsiane. Teraz mogła spotkać się ze swoim koniem

Selma Blair przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Z powodu choroby nie może m.in. jeździć konno. Po kilku miesiącach pozwolono jej dosiąść na chwilę ulubionego konia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selma Blair jest chora na stwardnienie rozsiane
Selma Blair jest chora na stwardnienie rozsiane (Instagram.com)
ycipk-34jajl

46-letnia aktorka miała okazję zobaczyć swojego konia po raz pierwszy od wielu miesięcy. Stwardnienie rozsiane, które u niej zdiagnozowano, uniemożliwiło jej jazdę. Oczywiście, nadal nie może tego robić, ale choć przez chwilę siedziała zwierzęciu na grzbiecie. Rozemocjonowana gwiazda podzieliła zdjęciami z tej chwili na Instagramie.

"Tak się stało". Mój magiczny jednorożec, #mrnibbles, trzymał moje ciało, a ja otworzyłam się z wdzięcznością. Nie byłam w stanie jeździć przez cztery miesiące lub dłużej. Nie byłam w stanie do niego dotrzeć, więc mój święty trener przywiózł go do mnie" – napisała pod serią wzruszających fotografii.

ycipk-34jajl

Aktorka poinformowała o swojej chorobie w październiku 2018 r., dwa miesiące po usłyszeniu diagnozy. "Jestem w rozsypce. Dzięki łasce Pana i zrozumieniu producentów mam pracę. Cudowna robota. Jestem niepełnosprawna. Czasami upadam. Rzeczy wypadają mi z rąk. Moja pamięć jest mglista. (…) Chcę dać nadzieję innym. I nawet sobie" – pisała w poruszającym poście Blair.

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-34jajl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-34jajl

ycipk-34jajl
ycipk-34jajl