GwiazdyShakira i Gerard Pique potwierdzili rozstanie. Wydali wspólne oświadczenie

Shakira i Gerard Pique potwierdzili rozstanie. Wydali wspólne oświadczenie

Shakira i Gerard Pique potwierdzili rozstanie
Shakira i Gerard Pique potwierdzili rozstanie
Źródło zdjęć: © Getty Images | David Ramos
oprac. KPL
04.06.2022 13:39, aktualizacja: 04.06.2022 13:53

Kilka dni temu ogólnoświatowe media zaczęły donosić, że piosenkarka Shakira i jej wieloletni partner – piłkarz Gerard Pique rozstali się. Teraz opublikowali wspólne, oficjalne oświadczenie.

45-letnia gwiazda pop i 35-letni piłkarz potwierdzili pojawiające się od jakiegoś czasu w mediach informacje o rozstaniu.

"Z przykrością musimy potwierdzić, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są dla nas najważniejsze, prosimy o uszanowanie ich prywatności. Dziękujemy za zrozumienie" – poinformowali fanów za pośrednictwem agencji.

Shakira i Gerard Pique rozstali się

Pique i Shakira byli parą od 2011 roku. Nigdy nie wzięli ślubu – zgodnie potwierdzali, że "papierek" nie jest im potrzebny do szczęścia. Ich relację często stawiano za wzór. Piosenkarka i jej młodszy o 10 lat wybranek doczekali się dwóch synów: dziewięcioletniego dziś Milana oraz siedmioletniego Sashy.

Od jakiegoś czasu piosenkarka była coraz częściej widywana sama z dziećmi. Jednak wiadomość o (dziś już potwierdzonym) rozstaniu hiszpańskie media opublikowały zaledwie kilka dni temu. Z ich śledztwa wynika, że Shakira została zdradzona.

"W szkole swoich dzieci starają się sprawiać wrażenie, że między nimi wszystko jest w porządku. Udają dobraną parę, ale w rzeczywistości prawie nie rozmawiają" – pisano w "El Periodico".

Hiszpańskie czasopismo sportowe "Marca" twierdzi, że para nie ma względem siebie żadnych oczekiwań finansowych, a najbardziej zależy im na dobru synów. Z tego samego artykułu dowiadujemy się, że kolumbijska piosenkarka rozważa wyprowadzkę z Hiszpanii, w której zamieszkała przez wzgląd na ukochanego.

Jak donosi "El Periodico", Pique miał zostawić Shakirę dla nieco ponad 20-letniej hostessy i ponad miesiąc temu przeprowadzić się do swojej kawalerki w Barcelonie. Sąsiedzi twierdzą, że prowadzi obecnie imprezowy tryb życia.

Źródło artykułu:WP Kobieta