GwiazdyJulia Królikowska wyszła za mąż! Mamy zdjęcia ze ślubu

Julia Królikowska wyszła za mąż! Mamy zdjęcia ze ślubu

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak
Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak
Źródło zdjęć: © AKPA

12.09.2021 09:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotę 11 września na ślubnym kobiercu stanęła 22-letnia Julia Królikowska, młodsza siostra Antka Królikowskiego. Zobaczcie, jak prezentowała się para młoda.

Rok 2021 w rodzinie Królikowskich stoi pod znakiem wesel. Na początku sierpnia na ślubnym kobiercu stanęli Antek Królikowski i Joanna Opozda.

Kilka tygodni temu portale plotkarskie informowały, że plany małżeńskie ma również młodszy syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i zmarłego na początku 2020 roku Pawła Królikowskiego, Jan.

Julia Królikowska wyszła za mąż

Teraz okazuje się, że za mąż wyszła Julia. Ślub znanej z roli Kasi Lubicz w "Klanie" 22-latki i starszego od niej o 11 lat maratończyka Jakuba Nowaka odbył się 11 września w rodzinnej parafii panny młodej.

Jak na razie, zdjęciami z ceremonii pochwalił się jedynie, szczęśliwy małżonek Jakub Nowak, który na swoim InstaStories udostępnił kilka fotografii z żoną.

Julia Królikowska, Jakub Nowak
Julia Królikowska, Jakub Nowak© Instagram

Kim jest Julia Królikowska?

Julia Królikowska zadebiutowała na ekranie, mając zaledwie kilka miesięcy. Wcielała się wówczas w serialową Kasię Lubicz w "Klanie" i grała u boku mamy, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Mogła kontynuować karierę aktorską i wielu fanów jej to wróżyło, ale wybrała zupełnie inną drogę życiową. Julia chce zostać lekarzem, jest obecnie studentką IV roku medycyny Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Choć jest córką aktorów i ma brata aktora, Julia Królikowska nie bryluje na salonach, nie robi też kariery w mediach społecznościowych.

Julia Królikowska, Jakub Nowak
Julia Królikowska, Jakub Nowak© Instagram

Kim jest mąż Julii Królikowskiej?

Jakub Piotr Nowak, mąż Julii Królikowskiej, starannie chroni swoje życie prywatne. 11 lat starszy od żony Jakub i jest lekkoatletą specjalizującym się w biegach średnich oraz długich. Jest reprezentantem Polski i wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski.

Z rodziną Królikowskich łączy go nie tylko osoba Julii. Jakub Piotr Nowak jest bowiem prezesem fundacji, która od kilku lat współpracuje przy organizacji Festivalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju, którego twórcą był zmarły aktor, Paweł Królikowski.

Jakub Nowak, Julia Królikowska
Jakub Nowak, Julia Królikowska© Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także