Qaqwqwrqw

Sopot Top Of The Top Festival 2019. Nietypowa data

Sopot Top Of The Top Festival 2019 ma nową datę! Co roku festiwal w Sopocie gromadzi tłumy fanów muzyki rozrywkowej. Do Opery Leśnej przyjeżdżają największe gwiazdy polskiej estrady. W tym roku organizatorzy zaskoczyli fanów i postanowili zmienić termin festiwalu w Sopocie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret na Sopot Top Of The Top Festival
Margaret na Sopot Top Of The Top Festival (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Sopot Top Of The Top Festival 2019

Po raz kolejny na scenie Opery Leśnej w Sopocie zaprezentują się największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Co roku koncerty odbywały się w weekend, natomiast w tym – w dniach 13-16 sierpnia.

Na scenie zobaczymy ponad 60 artystów, w tym 13 z zagranicy. Wśród nich znajdują się m.in. jamajska wokalistka Diana King z przebojem "Shy Guy" czy Maggie Reilly, szkocka artystka pamiętana z wielkiego hitu "Moonlight Shadow". Gościem specjalnym festiwalu w Sopocie będzie Bonnie Tyler – ikona światowej muzyki pop. Polską scenę muzyczną reprezentować będą m.in. Perfect, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Kayah, Maryla Rodowicz i Wilki.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: Margaret wystąpiła w Sopocie. Na jej stylizację patrzyli wszyscy

Festiwal rozpoczyna się dzisiaj (13 sierpnia) koncertem "Forever Young". Gwiazdy przypomną utwory, które królowały na listach przebojów 30, 20 i 10 lat temu. Poprowadzą go Grażyna Torbicka i Olivier Janiak, a wieczór otworzy wspomniana Bonnie Tyler.

Zobacz także: "Kiedyś tańczyliśmy na dancingach. Teraz przemykamy się z plaży do pokoju, byleby nikogo nie poznać"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Odmawianie udziału w weselu. Ekspert wyjaśnia, jak wypada to zrobić

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw