Trwa ładowanie...
d2hv974

Strajk nauczycieli trwa. Jedna ze szkół zaproponowała opiekę nad dziećmi

Jedna ze strajkujących szkół zamieściła ogłoszenie, w którym poinformowała o możliwości opieki nad dziećmi. Nie była ona jednak skierowana do wszystkich. "Moim zdaniem jest to, delikatnie mówiąc, nie na miejscu" – pisze oburzona czytelniczka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strajk nauczycieli rozpoczął się 8 kwietnia
Strajk nauczycieli rozpoczął się 8 kwietnia (Forum)
d2hv974

Poprzez formularz #dziejesię skontaktowała się z nami czytelniczka, która jest oburzona sytuacją, do jakiej doszło w szkole jej dziecka. Ma ona związek z trwającym strajkiem nauczycieli. Internautka przesłała zdjęcie informacji, jaka pojawiła się na stronie internetowej placówki.

   zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
(zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl)

"Sytuacja w szkole nie uległa zmianie. Strajk nauczycieli nadal trwa. Do tej pory wykazaliście się Państwo dużym zrozumieniem i doskonałą organizacją zapewnienia opieki swoim dzieciom, za co bardzo serdecznie dziękujemy. W chwili obecnej ze względu na liczbę strajkujących nauczycieli możemy zapewnić opiekę dla 25 dzieci w godzinach 7:00-17:00. Propozycja skierowana jest do rodziców pracujących, którzy mają problem z zapewnieniem opieki dla swoich dzieci" – czytamy.

d2hv974

Nasza czytelniczka uważa, że propozycja szkoły jest nie na miejscu. Nie rozumie, dlaczego oferta skierowana jest jedynie do rodziców pracujących.

"Jeśli nie pracujemy na pełen etat po 8 czy 12 godzin, to nasze dziecko nie jest wystarczająco dobre? Nie dość, że strajk uderzył właśnie w te najmłodsze dzieci, które kompletnie nie rozumieją, co się dzieje, to jeszcze się je w taki głupi sposób dzieli" – pisze zdruzgotana kobieta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

d2hv974

Podziel się opinią

Share
d2hv974
d2hv974