Blisko ludziStrój na wesele może wzbudzić kontrowersje. Panna młoda skrytykowała siostrzenicę

Strój na wesele może wzbudzić kontrowersje. Panna młoda skrytykowała siostrzenicę

Strój na wesele może wzbudzić kontrowersje. Panna młoda skrytykowała siostrzenicę
Źródło zdjęć: © 123RF
09.08.2019 15:59

Wybór odpowiedniego stroju na wesele spędza sen z powiek wielu gościom. Nic dziwnego, że siostrzenica panny młodej poprosiła w mediach społecznościowych o radę. Jednak zdaniem członkiń grupy jej strój na wesele nie był odpowiedni i nieco przesadziła.

Strój na wesele – siostrzenica podpadła pannie młodej

Siostrzenica panny młodej zwróciła się na jednej z grup na Facebooku o poradę. 20-latka wyjaśniła, że jej ciocia, przyszła panna młoda, nie zgadza się, by włożyła na wesele sukienkę, którą wybrała jej siostrzenica. Choć pannie młodej nie wypada się sprzeciwiać, dziewczyna nie może się pogodzić z jej decyzją i nie chce wydawać pieniędzy na zakup lub wypożyczenie nowej sukienki. Zapytała internautki, co sądzą na ten temat. Przy okazji pokazała zdjęcie sukienki, tej samej, którą miała na swojej studniówce – koronkowej, w jasnym kolorze, odsłaniającej brzuch.

Ku zaskoczeniu 20-latki, członkinie grupy w stu procentach poparły pannę młodą. Ich zdaniem sukienka, z uwagi na kolor, materiał i krój, za bardzo przypomina kreację panny młodej, a to przecież ona powinna być tego wyjątkowego dnia najważniejsza i to na nią powinny być skierowane obiektywy aparatów i kamer.

Nie zabrakło również krytyki samej sukienki – jedna z użytkowniczek porównała ją do babcinego obrusu. Inna dodała, że przyjście na wesele z odsłoniętym brzuchem jest co najmniej niestosowne". Kilka członkiń grupy poszło nawet o krok dalej i w przykrych słowach skrytykowało i sukienkę, i jej właścicielkę. "Panna młoda wyświadczyła jej przysługę zwróceniem uwagi”, "bardzo nieprzyzwoita sukienka, nawet na studniówkę", wstrętna sukienka" – pisały pod zdjęciem.

Obraz
© Facebook.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta