Trwa ładowanie...
d55uljj

Studniówka z Ryanem Reynoldsem? Aktor nie miał nic przeciwko tym zdjęciom

Studniówka to ważne wydarzenie w życiu każdej nastolatki. Pewna Kanadyjka włożyła wiele wysiłku, żeby ten wieczór był dla niej naprawdę wyjątkowy. W swoich przygotowaniach pominęła tylko jeden szczegół - swojego chłopaka. Kiedy okazało się, że nie jest taki wspaniały, jak początkowo sądziła, na pamiątkowych zdjęciach postanowiła zastąpić go... Ryanem Reynoldsem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Studniówka z Ryanem Reynoldsem? Aktor nie miał nic przeciwko tym zdjęciom
(Twitter)
d55uljj

Trzeba przyznać, że pomysłowa Gabi Dunn dokonała nie najgorszego wyboru - Ryan Reynolds u jej boku prezentuje się naprawdę znakomicie. Co popchnęło nastolatkę do zastąpienia nim wizerunku swojego chłopaka? Okazuje się, że Gabi miała ku temu dobry powód.

Dziewczyna długo przygotowywała się do studniówki - wybrała długą, lejącą się suknię, spędziła godziny u fryzjera i kosmetyczki, by tego wieczoru wyglądać olśniewająco. Nie mogła jednak przewidzieć, że sprawy między nią i jej chłopakiem pójdą w złym kierunku i już dwa dni po studniówce ten z nią zerwie.

Co robi współczesna nastolatka, kiedy ktoś złamie jej serce? Łapie za program do obróbki zdjęć i złe wspomnienia zamienia w coś godnego uwagi. – Nie chciałam zmarnować zdjęć ze studniówki, więc wkleiłam do nich Ryana Reynoldsa – Gabi opowiada Yahoo Style. Dlaczego akurat Reynolds? Nastolatka przyznaje, że ma do niego słabość. – Kto mógłby być lepszą parą na studniówkę, od niego? – pyta.

d55uljj

Gabi już przebolała rozstanie, teraz planuje podróż do Chin i przeprowadzkę do Toronto. A najlepsze w tej całej historii jest to, że Ryan Reynolds odpowiedział nastolatce na Twitterze. – Powinniśmy dodać moje zdjęcie obok niego w pamiątkowej księdze jego rocznika – napisał. I dodał hashtag #dontmesswithgabi ("nie zadzieraj z Gabi").

Niestety, do dyskusji włączył się były chłopak rezolutnej dziewczyny i w kolejnym tweecie stwierdził, że skoro tak, on nie zamierza oglądać w kinie kolejnej części filmu "Deadpool", w której występuje Reynolds.

Zobacz też: "Deadpool" - twórcy o filmie

d55uljj

Podziel się opinią

Share

d55uljj

d55uljj