ycipk-sk0jag

Suknia Lewandowskiej bestsellerem Zienia. Każda kobieta chce ją mieć

W 2016 roku Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wzięli ślub. Fitnesska miała na sobie suknię ślubną zaprojektowaną przez Macieja Zienia. Do dzisiaj jest ona bestsellerem!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Zień zaprojektował suknię ślubną Anny Lewandowskiej
Maciej Zień zaprojektował suknię ślubną Anny Lewandowskiej (ONS.pl)
ycipk-sk0jag

Kolekcje Macieja Zienia znane są na całym świecie. W 2004 roku został laureatem prestiżowej nagrody Belvedere International Achievement Award w kategorii "Projektant mody", przyznawanej młodym utalentowanym ludziom znajdującym się u progu kariery międzynarodowej. Od tego czasu w jego projektach występują największe gwiazdy.

Zień oprócz sukni wieczorowych projektuje również ślubne. Uważa, że najpiękniejszą, jaką udało mu się stworzyć, była ta dla żony Lewandowskiego. Trenerka wybrała istniejącą kreację, ale chciała, by ją lekko zmodyfikować. "To wzór sukni, który indywidualnie dopasowuję do klientek. To był punkt wyjścia, efekt nie jest ten sam. Ania życzyła sobie odkrytych pleców. Podczas pierwszych przymiarek wymyślaliśmy dodatkowe halki" - zdradził wówczas projektant.

Okazało się, że do dzisiaj suknia jest bestsellerem. Maciej Zień udostępnił na swoim profilu na Instagramie post, w którym oznajmił tę wiadomość. "W ostatnim numerze Fashion Magazine w artykule o słynnych ślubach wspominam kreację Anny Lewandowskiej, która do tej pory jest bestsellerem wśród sukni ślubnych mojego projektu" - napisał.

ycipk-sk0jag

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Warnke o współpracy z Zieniem. Ładna sukienka to nie wszystko

ycipk-sk0jag
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-sk0jag

ycipk-sk0jag
ycipk-sk0jag