Trwa ładowanie...

Suknie, klipsy i charakterystyczna grzywka. Linda Evans ma 75 lat i została przyłapana bez makijażu

Jak osiemnastoletnia dziewczyna pojawiła się w sitcomie "Ojciec kawaler" z udziałem Johna Forsythe'a. Później znalazła się w obsadzie "Nietykalnych". Po "Dynastii" stała się jedna z największych gwiazd małego ekranu. Jeszcze kilka lat temu widywana na branżowych imprezach, dziś 75-letnia Linda Evans nie pojawia się publicznie. A jednego z ostatnich zdjęć, jakie jej zrobiono, z pewnością do najbardziej udanych by nie zaliczyła.
Share
Co to był za duet! A fryzurę Lindy Evans chciała mieć większość kobiet.
Co to był za duet! A fryzurę Lindy Evans chciała mieć większość kobiet.Źródło: Materiały prasowe
d1znz35

Lindzie Evans status gwiazdy dała rola Krystle Carrington. Przez 8 lat wcielała się w rolę żony potężnego magnata naftowego w operze mydlanej "Dynastia". I chociaż ostatni klaps padł w 1989 roku, to jeszcze 1991 roku powstałą kontunuacja "Dynastia: Pojednanie", która oczywiście nie odniosła takiego sukcesu jak oryginał. Linda otrzymała wiele nagród za tę rolę, m.in. Złoty Glob, People’s Choice Award, czy nominację do nagrody Emmy.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Dwukrotnie fani mogli podziwiać jej wdzięki w magazynie "Playboy", dla którego pierwszy raz zapozowała w 1971 roku. Linda Evans w listopadzie skończyła 75 lat i niedawno ukazał się w mediach społecznościowych film z zatrzymania jej przez policję. Przy okazji tej interwencji powstało zdjęcie, które teraz elektryzuje internautów.

Gdy aktorka została zatrzymana z powodu zbyt wolnej i zygzakowatej jazdy, okazało się że w aucie ma 29 różowych tabletek niewiadomego pochodzenia.

Cała akcja miała miejsce 3 lata temu, a za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających aktorka dostała wyrok dwóch lat w zawieszeniu. I chociaż ten czas minął i gwiazda nie ma już nad sobą kuratora, zdjęcie z momentu zatrzymania wciąż wzbudza zainteresowanie.

d1znz35

Zobacz też: Gwiazda "Belfra" o polskich serialach : "Są zbyt zachowawcze"

d1znz35

Podziel się opinią

Share
d1znz35
d1znz35