Trwa ładowanie...
d3m9lee

Suknie, klipsy i charakterystyczna grzywka. Linda Evans ma 75 lat i została przyłapana bez makijażu

Jak osiemnastoletnia dziewczyna pojawiła się w sitcomie "Ojciec kawaler" z udziałem Johna Forsythe'a. Później znalazła się w obsadzie "Nietykalnych". Po "Dynastii" stała się jedna z największych gwiazd małego ekranu. Jeszcze kilka lat temu widywana na branżowych imprezach, dziś 75-letnia Linda Evans nie pojawia się publicznie. A jednego z ostatnich zdjęć, jakie jej zrobiono, z pewnością do najbardziej udanych by nie zaliczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co to był za duet! A fryzurę Lindy Evans chciała mieć większość kobiet.
Co to był za duet! A fryzurę Lindy Evans chciała mieć większość kobiet. (Materiały prasowe)
d3m9lee

Lindzie Evans status gwiazdy dała rola Krystle Carrington. Przez 8 lat wcielała się w rolę żony potężnego magnata naftowego w operze mydlanej "Dynastia". I chociaż ostatni klaps padł w 1989 roku, to jeszcze 1991 roku powstałą kontunuacja "Dynastia: Pojednanie", która oczywiście nie odniosła takiego sukcesu jak oryginał. Linda otrzymała wiele nagród za tę rolę, m.in. Złoty Glob, People’s Choice Award, czy nominację do nagrody Emmy.

Youtube.com

Dwukrotnie fani mogli podziwiać jej wdzięki w magazynie "Playboy", dla którego pierwszy raz zapozowała w 1971 roku. Linda Evans w listopadzie skończyła 75 lat i niedawno ukazał się w mediach społecznościowych film z zatrzymania jej przez policję. Przy okazji tej interwencji powstało zdjęcie, które teraz elektryzuje internautów.

Gdy aktorka została zatrzymana z powodu zbyt wolnej i zygzakowatej jazdy, okazało się że w aucie ma 29 różowych tabletek niewiadomego pochodzenia.

Cała akcja miała miejsce 3 lata temu, a za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających aktorka dostała wyrok dwóch lat w zawieszeniu. I chociaż ten czas minął i gwiazda nie ma już nad sobą kuratora, zdjęcie z momentu zatrzymania wciąż wzbudza zainteresowanie.

d3m9lee

Zobacz też: Gwiazda "Belfra" o polskich serialach : "Są zbyt zachowawcze"

d3m9lee

Podziel się opinią

Share

d3m9lee

d3m9lee