Swatali ją z "Elvisem" z "Chłopaków do wzięcia". Oto co robi dziś

Swatali ją z "Elvisem" z "Chłopaków do wzięcia". Oto co robi dziś

Sylwia ostatecznie nie stworzyła związku z "Elvisem"
Sylwia ostatecznie nie stworzyła związku z "Elvisem"
Źródło zdjęć: © Polsat Play | Chłopaki do wzięcia
21.07.2023 11:19, aktualizacja: 21.07.2023 13:24

Sylwia, siostra Kamila "Kampio", w programie "Chłopaki do wzięcia" była adorowana przez "Elvisa". Choć mieli się ku sobie, ostatecznie nie stworzyli związku. Dziś już wiadomo, że bohaterka serialu dokumentalnego odnalazła miłość gdzie indziej.

"Chłopaki do wzięcia" to jedna z najpopularniejszych telenowel dokumentalnych w Polsce. Serial ma przedstawiać prawdziwe życie singli z małych miejscowości, którzy zrobią wiele, by wreszcie odnaleźć miłość. Kilku z nich się udało, jak słynnemu "Jarusiowi", który od ponad roku jest żonaty.

Sylwii nie wyszło z "Elvisem". Pokochała "Bombelka"

Mniej szczęścia miał Stefan - na chwilę przed ślubem zerwał z narzeczoną Aldoną. Robert "Tancerz" również niedawno poinformował, że rozstał się z żoną Zuzą. Zdecydowanie lepsze wieści płyną z domu siostry jednego z uczestników hitu Polsat Play.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W "Chłopakach do wzięcia" występowała jako siostra samotnego Kamila, znanego szerzej jako "Kampio". Sama też była singielką i nie miała nic przeciwko, gdy próbowano ją z kimś zeswatać. Widzowie mieli nadzieję, że odnajdzie szczęście u boku doświadczonego przez los "Elvisa". Mężczyzna w przeszłości zaręczył się z partnerką, która go zdradziła.

Choć przypadli sobie do gustu, relacja Sylwii i "Elvisa" szybko się zakończyła. Po dziewczynie słuch zaginął, ale ostatnio uaktywniła się w sieci. To właśnie w mediach społecznościowych podzieliła się dobrą nowiną. Jest w związku z tiktokerem o pseudonimie "Bombelek". Ukrywa się pod nim Paweł z Olsztyna, pracownik budowlany, który nigdy nie wystąpił w programie.

Sylwia z "Chłopaków do wzięcia" zakochała się w Pawle
Sylwia z "Chłopaków do wzięcia" zakochała się w Pawle© TikTok | @dzwoneczki2323

Okazują sobie miłość. Nie tylko im się udało

"Zakochani na zawsze" - czytamy w opisie jednego z ich wspólnych nagrań. "Kocham cię myszko" - deklaruje na swoim profilu mężczyzna.

Inni bohaterowie także nie narzekają już na samotność. Od jakiegoś czasu Karina spotyka się z Karolem, którego kilka razy pokazała w sieci. Kwitnie również związek Ryszarda i Joanny Wielochy, którzy doczekali się potomstwa. Choć mężczyzna przebywał przez jakiś czas w więzieniu, po wyjściu na wolność nadal może liczyć na wsparcie ukochanej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także